0912 949 24 77  -  021 44 74 81 36

با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

برج های کوهک

اخبار ، مقالات مسکن

بررسی پروژه های کوهک منطقه 22


پروژه نارنجستان 1 در بلوار کوهک بلوار دانشگاه قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه آکام در حال ساخت است که از تعاونی های بسیار فعال منطقه 22 به حساب می آید مانند پروژه نارنجستان 2 و 3 و 4 . همچنین دارای 10 طبقه است و در مرحله 4 طبقه دیوارچینی و هم زمان نازک کاری قرار دارد. این پروژه دارای قرارداد ساخت متری 9 میلیون و پانصد هزار تومان می باشد و مبلغ امتیاز جداگانه محاسبه می شود.

پروژه نارنجستان 2 در بلوار کوهک بلوار دانشگاه کوچه راهور قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه آکام در حال ساخت است که پروژه های نارنجستان 1 و 3 و 4 را با سرعت بالا در حال ساخت دارد و دو بلوک دارای 14 طبقه در مرحله نازک کاری است و مبلغ 9 میلیون و پانصد هزار تومان قرارداد ساخت آن است و مبلغ امتیاز نیز جداگانه محاسبه می شود.

پروژه رادین در بلوار کوهک بلوار دانشگاه قرار دارد و توسط تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه پلیس ساخته می شود و دارای 2 برج 25 طبقه است که هم اکنون در مرحله 20 طبقه سفت کاری قرار دارد.

پروژه مدیران شهرداری در بلوار کوهک بلوار دانشگاه قرار دارد و توسط تعاونی منابع انسانی شهراری کوهک در حال ساخت است و رزوه درخشان مدیران 1 را در رزومه خود دارد و دارای 21 طبقه است و هم اکنون در مرحله ساخت نما قرار دارد. این پروژه دارای قرارداد ساخت متری 8 میلیون و پانصد هزار تومان است و امتساز جداگانه محاسبه خواهد شد.
 
پروژه آترا در بلوار کوهک قرار دارد و شخصی ساز است در 17 طبقه ساخته شده است و هم اکنون تحویل داده شده است و به صورت متری خرید و فروش می شود.

پروژه همسا در بلوار کوهک کوچه نسیم نهم قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه همسا ساخته می شود و دارای 12 طبقه است که گودبرداری آن فروردین ماه سال 1400 آغاز می شود و مبلغ 6 میلیون و پانصد هزار تومان بابت زمین تراکم باید پرداخت شود.

پروژه آفتاب مهتاب در بلوار کوهک کوچه تسنیم شمالی قرار دارد و توسط تعاونی شرکت نفت ساخته می شود و دارای 25 طبقه است که در مرحله اسکلت قرار دارد. مبلغ زمین تراکم این پروژه متری 6 میلیون و پانصد هزار تومان است.

پروژه بانک ملی در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی سپاشهر و بانک ملی ساخته می شود و دارای 3 بلوک 26 طبقه است که در مرحله شروع اسکلت بتنی قرار دارد واریزی اولیه آن 520 میلیون تومان است.

پروژه شمیم رحمت 3 یا نخل در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی هوا و فضای سپاه ساخته می شود و دارای 4 برج 25 طبقه است که در مرحله فوندانسیون قرار دارد. 

پروژه البرز در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه همت ساخته می شود و دارای 12 طبقه است که در مرحله فوندانسیون قرار دارد. مبلغ واریزی اولیه آن 600 میلیون تومان است.

پروژه امپریال در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی مسکن شمیم رحمت ساخته می شود و دارای 20 طبقه مسکونی و 2 طبقه تجاری است که هم اکنون تحویل داده شده است و به صورت متری خرید و فروش می شود.

پروژه فرزانگان در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی مسکن ابنیه همت در حال ساخت است این پروژه دارای 26 طبقه است و تحویل داده شده است و به صورت متری خرید و فروش می شود.

توضیحات اولیه برج های کوهک
​​​​​​​

برج های کوهک که جزو املاک منطقه22 هستند، در محله ای در شمال غرب تهران قرار دارد و به دلیل نزدیکی به پارک جنگلی چیتگر یکی از خوش آب و هواترین محله های تهران به حساب می آید. این محله در شهرک گلستان قرار دارد.
از نظر دسترسی محله کوهک در قسمت شرقی شهرک گلستان و در قسمت غربی آزادگان و در قسمت جنوبی اتوبان تهران کرج و پارک جنگلی چیتگر  و در قسمت شمالی اتوبان همت قرار دارد.
امکانات محله کوهک شامل مرکز تجاری طوبی، تالار ها و باغ ها، مجتمع های پذیرایی، پارک جنگلی چیتگر می باشد. 

در ادامه به بررسی و معرفی پروژه های کوهک که از سری برج های منطقه 22 نیز می باشند می پردازیم.

مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان

رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

​پروژه های اطراف دریاچه چیتگر

سئوالات و نظرات خود را با ما از طریق پر کردن فرم در میان بگذارید (کلیک کنید)

پرسش‌های متداول

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک