0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

برج های کوهک

اخبار ، مقالات مسکن

بررسی پروژه های کوهک منطقه 22


پروژه نارنجستان 1 در بلوار کوهک بلوار دانشگاه قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه آکام در حال ساخت است که از تعاونی های بسیار فعال منطقه 22 به حساب می آید مانند پروژه نارنجستان 2 و 3 و 4 . همچنین دارای 10 طبقه است و در مرحله 4 طبقه دیوارچینی و هم زمان نازک کاری قرار دارد. این پروژه دارای قرارداد ساخت متری 9 میلیون و پانصد هزار تومان می باشد و مبلغ امتیاز جداگانه محاسبه می شود.

پروژه نارنجستان 2 در بلوار کوهک بلوار دانشگاه کوچه راهور قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه آکام در حال ساخت است که پروژه های نارنجستان 1 و 3 و 4 را با سرعت بالا در حال ساخت دارد و دو بلوک دارای 14 طبقه در مرحله نازک کاری است و مبلغ 9 میلیون و پانصد هزار تومان قرارداد ساخت آن است و مبلغ امتیاز نیز جداگانه محاسبه می شود.

پروژه رادین در بلوار کوهک بلوار دانشگاه قرار دارد و توسط تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه پلیس ساخته می شود و دارای 2 برج 25 طبقه است که هم اکنون در مرحله 20 طبقه سفت کاری قرار دارد.

پروژه مدیران شهرداری در بلوار کوهک بلوار دانشگاه قرار دارد و توسط تعاونی منابع انسانی شهراری کوهک در حال ساخت است و رزوه درخشان مدیران 1 را در رزومه خود دارد و دارای 21 طبقه است و هم اکنون در مرحله ساخت نما قرار دارد. این پروژه دارای قرارداد ساخت متری 8 میلیون و پانصد هزار تومان است و امتساز جداگانه محاسبه خواهد شد.
 
پروژه آترا در بلوار کوهک قرار دارد و شخصی ساز است در 17 طبقه ساخته شده است و هم اکنون تحویل داده شده است و به صورت متری خرید و فروش می شود.

پروژه همسا در بلوار کوهک کوچه نسیم نهم قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه همسا ساخته می شود و دارای 12 طبقه است که گودبرداری آن فروردین ماه سال 1400 آغاز می شود و مبلغ 6 میلیون و پانصد هزار تومان بابت زمین تراکم باید پرداخت شود.

پروژه آفتاب مهتاب در بلوار کوهک کوچه تسنیم شمالی قرار دارد و توسط تعاونی شرکت نفت ساخته می شود و دارای 25 طبقه است که در مرحله اسکلت قرار دارد. مبلغ زمین تراکم این پروژه متری 6 میلیون و پانصد هزار تومان است.

پروژه بانک ملی در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی سپاشهر و بانک ملی ساخته می شود و دارای 3 بلوک 26 طبقه است که در مرحله شروع اسکلت بتنی قرار دارد واریزی اولیه آن 520 میلیون تومان است.

پروژه شمیم رحمت 3 یا نخل در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی هوا و فضای سپاه ساخته می شود و دارای 4 برج 25 طبقه است که در مرحله فوندانسیون قرار دارد. 

پروژه البرز در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه همت ساخته می شود و دارای 12 طبقه است که در مرحله فوندانسیون قرار دارد. مبلغ واریزی اولیه آن 600 میلیون تومان است.

پروژه امپریال در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی مسکن شمیم رحمت ساخته می شود و دارای 20 طبقه مسکونی و 2 طبقه تجاری است که هم اکنون تحویل داده شده است و به صورت متری خرید و فروش می شود.

پروژه فرزانگان در بلوار کوهک قرار دارد و توسط تعاونی مسکن ابنیه همت در حال ساخت است این پروژه دارای 26 طبقه است و تحویل داده شده است و به صورت متری خرید و فروش می شود.

توضیحات اولیه برج های کوهک
​​​​​​​

برج های کوهک که جزو املاک منطقه22 هستند، در محله ای در شمال غرب تهران قرار دارد و به دلیل نزدیکی به پارک جنگلی چیتگر یکی از خوش آب و هواترین محله های تهران به حساب می آید. این محله در شهرک گلستان قرار دارد.
از نظر دسترسی محله کوهک در قسمت شرقی شهرک گلستان و در قسمت غربی آزادگان و در قسمت جنوبی اتوبان تهران کرج و پارک جنگلی چیتگر  و در قسمت شمالی اتوبان همت قرار دارد.
امکانات محله کوهک شامل مرکز تجاری طوبی، تالار ها و باغ ها، مجتمع های پذیرایی، پارک جنگلی چیتگر می باشد. 

در ادامه به بررسی و معرفی پروژه های کوهک که از سری برج های منطقه 22 نیز می باشند می پردازیم.

مدیریت املاک دیار و مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان

رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک

سبد خرید