0912 949 24 77  -  021 44 74 81 36

تعاونی مسکن ارتش پهنه b

 

 تعاونی مسکن ارتش پهنه b

 


در انتهای همت ، برج های پهنه b شهرک چیتگر پهنه سروستان به چشم میخورد  که  عموم مردم آن را به عنوان  پهنه پروانه شکل می شناسند. برج های عظیم با نمای بسیار خاص ، که واحد های بر همت  با چشم انداز  شهر بازی هزار و یک شهر و  واحدهای جنوبی با چشم انداز  باغ ملی گیاهشناسی ، واحدهای غربی با چشم انداز  ایرانمال ساخته شده اند.
شما  در این پهنه  همه  نوع متراژی را می توانید پیدا کنید .این پهنه به شما یک دید ۳۶۰ درجه  به مراکز توریستیه منطقه ۲۲ می دهد
.


پهنه b معروف ترین پهنه شهرک چیتگر می باشد.
این برج در چند سری عرضه شد که شامل سری های  ,f,a,n,g,d,b می باشد و متراژ واحدها از 70 تا 386 متر متغیر می باشد.

این پهنه مانند بال های پروانه است که  شامل بال غربی و بال شرقی می شود و نام سرو را برای بال ها انتخاب کرده اند.


بررسی تعداد طبقات برج های پهنه b ⬅️ واحد های سری b دارای ۳۴ طبقه،واحدهای سری n و d دارای ۳۳ طبقه،واحدهای سری g دارای ۲۹ و ۳۹ طبقه میباشند.
از نظر زیر بنا سری b از همه کمتر و سری n از همه بیشتر است.

 


طراحی این پهنه  بسیار خاص میباشد بدین صورت که  خود برج ها پروانه ای شکل است و ۱۶ برج پهنه b هم از بالا یک نما پروانه ای شکل را نمایش میدهد .
برج های g1 و g3 به صورت آزاد خرید و فروش و با قیمت قطعی در بازار عرضه شد است و با تمام امکانات تا کابینت شیرالات و پارکینگ تحویل متقاضیان داده شده است و مبلغ آن متری ۳م گرون تر از واحدهای سهامی می باشد.

 


کارکنان بتاجا کسانی بودن که  سهام های تحویل سال ۹۵ را داشتند که در سال 96 شروع به انتخاب واحد  در برج g2 کردند .  در واقع اولین انتخاب واحد اعضای ارتش که سهام های ۶۳ و ۳۳ متری داشتند برج g2 بوده است. این برج ۳۰ طبقه  چشم انداز  عالی به شمال همت را داراست.
انتخاب بعدی اعضای ارتش در انتخاب واحد برج g4 بوده که در ردیف دوم قرارگرفته و واحدهای شرقی و غربی آن چشم انداز  عالی دارند.
برج b3 انتخاب سوم می باشد که  چشم انداز  جنوب آن باغ ملی گیاهشناسی می باشد و  تعداد طبقات آن ۳۴ طبقه است.
برج b1 یا برج الماس در پهنه b کاملا مثل یک الماس میدرخشد ‌و نمای  شیشه ای دارد که چشم انداز جنوبی آن دید ابدی باغ ملی گیاه شناسی را دارد.
پروژه پهنه b ابتدا به صورت سهامی عرضه میشد  یک سهام اولویت دار که بوسیله آن شما میتوانید انتخاب واحد انجام دهید و یک سهم که به اسم سهام تجمیعی معروف است تعداد اعضای  آن ۷هزار نفر میباشد و هر سهمی که به یک نزدیک تر باشد در انتخاب واحد الویت دارد و به وسیله آن میتوانید به متراژ خود اضافه کنید. کسانی که در سال ۹۸ در پهنه b سهام داشتند یا کسانی که در پهنه a سهام داشتند میتوانستند هم در پهنه a و هم در پهنه b انتخاب واحد کنند .

 

 

نوشته سمانه هراتیان ( مدیریت داخلی املاک دیار)

 

 

 

​ما با ارائه مقالاتی در زمینه املاک پیش فروش در منطقه 22 تهران سعی داریم به بهگزینی انتخاب های شما کمک کنیم تا بتوانید با آگاهی بیشتر در این مسیر قدم بگذارید و چه در زمینه سرمایه گذاری و چه در حیطه سکونت بهترین انتخاب را داشته باشید 
​​​​​​​
می توانید مقالات ما را در این صفحه دنبال کنید

باتشکر از حسن انتخاب شما

سمانه هراتیان و فرزاد حسینی ( مدیریت املاک دیار )


با مقالات املاک دیار همراه باشید
برای مشاهده مقالات بیشتر کلیک کنید

 مشاورین املاک دیار ، در راستای کمک به بهگزینی انتخاب های شما در خدمتتان هستند