0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

پروژه یاران - تعاونی مسکن مهر ایثار

تیم مشاورین املاک دیار برای ارائه اطلاعات در خصوص پروژه های منطقه ۲۲ از پذیره نویسی تا تحویل در خدمت شما عزیزان می باشد و شما می توانید برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری حتی با کمترین نقدینگی ممکن و ورود به پروژه های پذیره نویسی با ما در ارتباط باشید.

ما بنا به خرید و فروش و نوسانات بازار به صورت تقریبی قیمت های معامله شده در هر ماه را در سایت دیار ۲۲ بارگذاری میکنیم و به صورت کامل می توانید اطلاعات خود را دریافت کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 

 

 

 

جدول پرداختی پروژه یاران اردیبهشت 1402:

 

 

نحوه پرداخت پروژه یاران

 

 

پروژه یاران یکی  از پروژه های پذیره نویسی منطقه ۲۲ و مروارید شهر استپروژه تعاونی مسکن مهر ایثار دارای ۴ بلوک است و در مجموع در این ۴ بلوک ۳۰۰ واحد قرار میگیرد به طوری که هر برج دارای ۷۵ واحد است .

همانطور که گفته شد پروژه یاران در قطب گردشگری تهران منطقه ۲۲ واقع شده است ‌در منطقه ای که تمام امکانات تفریحی و توریستی و رفاهی و ورزشی قراردارد .که تمام زیر ساخت ها برای یک زندگی مدرن در آن تبیعه شده است از شلوغی های مرکز شهر به دور است و مبدا وزش بادهای و هوای تازه از غرب تهران به شرق تهران است.

پروژه در نزدیکی بازار بزرگ تهران (ایرانمال) دریاچه چیتگر، پارک جنگلی چیتگر، اوپارک، مرکز تجاری تفریحی باملند، خرگوش دره، شهربازی هزارویکشهر و روستای وردیج.

همچنین به دلیل ایجاد اتوبان تهران _شمال در جوار آن بسیار برای سرمایه گذاری مناسب است.

 

ساختمان پروژه یاران

 

 

مشخصات کلی تعاونی مسکن مهر ایثار یاران

تعاونی مسکن یاران تحت شماره جواز و مجوز ۹۸۲/۱۵/۲۲۰۸۷۰ است که این تعاونی مسکن زیر نظر وزارت تعاون قرار گرفته و همچنین با ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای تهران به شماره ۵۵۱۳۲۳ فعالیت خود را آغاز کرده است

 

سازنده پروژه یاران

تعاونی مسکن مهر ایثار یاران

 

ساختمان های پروژه یاران

 

 

رزومه تعاونی مسکن مهر ایثار و سوابق اجرایی

 

مهم ترین مسئله در پیش خرید یک‌ملک بررسی سوابق اجرایی سازنده آن پروژه می باشد که آیا به قول معروف دست پر به میدان آمده اند یا نه و تجربه ساخت را دارند یا خیر و مهم ترین مسئله این است که آیا تجربه ساخت در منطقه ۲۲ را نیز دارند ؟

چون سبک ساخت و ساز در این منطقه کاملا با مناطق دیگر متفاوت است و سازنده باید نسبت به خرید زمین و مراودت های شهرداری کاملا آشنایت داشته باشد،

داشتن رزومه سازنده ریسک خرید را به شدت کاهش میدهد.

مخصوصا اگر سازنده رزومه  خیلی خوبی داشته باشد و پروژه های خود را به نحو احسنت انجام داده باشد  رزومه تعاونی مسکن مهر ایثار یاران به شرح ذیل می باشد:

اجرای پروژه های مختلفی همچون مهندس مجری پروژه 250 واحدی صدف، مهندس مجری پروژه 380 واحدی ساحل، مدیر پروژه و سرپرست کارگاه پروژه 140 واحدی برج رایان پارک فرشته الهیه ، مهندس مجری پروژه 200 واحدی میلاد ، مدیریت پروژه 1000 واحدی مسکن مهر اسلامشهر، پیمانکار اسکلت بتنی پروژه 500 واحدی مسکن مهر ساوه و 300 واحدی مسکن مهر گرگان و 3 بلوک پروژه بازنشستگان ارتش در منطقه 22 و پروژه 1000 واحدی تعاونی مسکن هیئات مذهبی

 

رزومه سازنده پروژه یاران

 

متراژ پروژه یاران

پروژه یاران دارای تنوع متراژ خوبی می باشد

  • ۱۰۰ متری دوخواب
  • ۱۲۰ متری دوخواب
  • ۱۴۰ متری سه خواب

 

تیپ نقشه پروژه یاران

پروژه یاران در هر طبقه دارای ۸ تیپ نقشه است.

  • واحد های شماره ۱،۵،۴،۸ دارای متراژ های ۱۴۰ متری سه خواب است
  • واحد های ۲ و ۳ ،۱۲۰ متری هستند
  • و واحدهای ۶ و 7 ،۱۰۰ متری هستند.

 

مرحله ساخت پروژه یاران

پروژه یاران در مرحله اخذ جواز،ماده ۵ شهرداری و فنس کشی می باشد.

 

زمان تحویل پروژه یاران

پروژه یاران از زمان شروع گودبرداری ۳۶ تا ۴۸ ماه زمان لازم دارد تا پروژه پایان یابد.

 

پلان پروژه یاران

 

 

قیمت پروژه یاران

مهمترین مسئله که خریداران و سرمایه گذاران به آن توجه میکنند قیمت پروژه ها می باشد که یک مبلغی خریداری کنند که معقول به صرفه باشد و سوداوری خوبی به همراه داشته باشد.

در پروژه های پذیره نویسی و روی خاک و اولیه ما مبلغ اولیه که پرداخت میکنیم ،هزینه زمین و تراکم می باشد و اگر پذیره نویسی پروژه بر قرار باشد طی چند قسط مبلغ زمین و تراکم می بایست تسویه شود و پس از آن اقساط ساخت همزمان با شروع عملیات اجرایی از اعضا گرفته میشود.

مبلغ زمین و تراکم پروژه یاران متری ۵ میلیون می باشد.

لازم به ذکر است که قیمت زمین تراکم پروژهها قیمت قطعی می باشد.

مبلغ که بابت ساخت می بایست هزینه کنید متری ۶ میلیون تومان است لازم به ذکر است قیمت ساخت پروژه های تعاونی ساز علی الحساب می باشد.

در مجموع مبلغ ساخت و زمین تراکم پروژه یاران متری ۱۱ میلیون تومان می باشد.

 

 

شرایط فروش پروژه یاران

 

پروژه یاران به صورت شش دنگ و سه دنگ خریدوفروش میشود.

و به صورت جدول زیر مبلغ زمین و تراکم می بایست پرداخت شود.

مبلغ ساخت متقابلا اعلام میشود.

 

اقساط پروژه یاران

بروز رسانی جدول مرداد 1401.

 

جدول اقساط پروژه یاران

 

شرایط اقساط پروژه یاران

 

 

قیمت پروژه یاران

مبالغ جدول بالا بابت زمین و جواز میباشد.

 

انتخاب واحد پروژه یاران

 

در پروژه های تعاونی ساز انتخاب واحد بسته به الویت و امتیازبندی انجام میشود و هر عضوی که پرداختی بهتری داشته باشد الویت دارد در انتخاب طبقه و واحد و در زمانی انتخاب واحد انجام‌میشود که ۶۰ تا ۷۰ درصد پروژه پیشرفت کرده باشد.

 

 

پروژه یاران و دریاچه چیتگر

پروژه یاران فاصله ۵ کیلومتری از دریاچه چیتگر را دارد.

و از این بابت یه حسن می باشد که از شلوغی های دریاچه ساکنین به دور هستند.

 

پروژه یاران و ایرانمال

پروژه یاران در غرب مجتمع ایرانمال قراردارد و ۳ کیلومتر با بازار بزرگ ایران فاصله دارد.

 

مقایسه پروژه های پذیره نویسی و هر آنچه در رابطه با پذیره نویسی باید بدانیم


ورود اعضا از مرحله پذیره نویسی  حسن هایی برای شما دارد البته در کنار آن شما با معایب آن هم روبه رو خواهید شد.
حسن ها و مزایای آن عبارتند از اینکه  اولا که شما دیگر وجهی بابت حق امتیاز پرداخت نخواهید کرد و عضو اول خواهید بود، ثانیا با پیشرفت پروژه سودآوری خوبی برای شما به ارمغان خواهد آورد، ثالثا با گوبرداری یک ارزش افزوده برای شما دارد و همچنین با شروع اسکلت یک ارزش افزوده حاصل شما خواهد شد، رابعا شما در این مرحله نقدینگی پایین تری پرداخت خواهید کرد و همچنین مراحل انجام کار را مشاهده خواهید کرد.
حالا معایب کار این می باشد که شما ریسک بیشتری تقبل خواهید کرد.

اما با چه کارهایی می توان این ریسک را به حداقل رساند (  تحقیق، تحقیق و تحقیق )

 

1- بررسی رزومه سازنده

رزومه و تجربه ساخت یکی از عوامل مهم در پیش خرید ملک می باشد. آیا شما از یک سازنده که چندین پروژه موفق ساخته خرید خواهید کرد و یا سازنده ای که تجربه ساخت ندارد ؟
پاسخ این سوال کاملا مشخص است

 

2-  نوع قرارداد

نوع قرار دادی که با شما بسته می شود یکی از ارکان اصلی است که در پیش خرید باید به آن توجه کرد. قرارداد باید شفاف باشد، مورد معامله باید معلوم و معین باشد، تسلیم آن مقدر باشد یعنی امکان فروش آن باشد.

 

3-  قیمت پروژه 

قیمت پروژه بسته به لوکیش قرارگرفتن آن که باید معقول و منطقی باشد نه قیمت خیلی بالا و نه قیمت خیلی پایین . باید توجه داشت که هر آنچه با قیمت پایین تری تمام شود دلیل بر خوب بود آن پروژه نمی باشد.

 

4- موقعیت پروژه 

پروژه در موقعیت خوبی قرار گرفته باشد که آینده خوبی را به ارمغان بیاورد.

 

5- نحوه پرداخت اقساط زمین و تراکم و ساخت از اعضا

شاید این نکته زیاد به ذهنتون خطور نکرده باشد اما نکته بسیار مهمی است اگر تعاونی در گرفتن اقساط از اعضا مصمم باشد و در صورت پرداخت نکردن اقساط به اعضا اخطار دهد، در نتیجه اعضا از پروژه حذف شوند باعث می شود پروژه پیشرفت خوبی داشته باشد چون اکثر پروژههای تعاونی ساز وابسته به پرداخت اقساط توسط اعضا می باشند .

 

6- نحوه نقل و انتقال

نحوه نقل و انتقال پروژهها موضوعی است که خیلی از اعضا را از نظر حقوقی در گیر می کند .
اگر نقل و انتقال پروژه ای به صورت وکالتی داخل دفتر خانه انجام شود و در تعاونی مذکور داخل دفترچه نقل و انتقال انجام داده نشود و به اصطلاح خرید به صورت وکالتی انجام شود با دید سرمایه گذاری خرید از این نوع پروژها دارای ریسک بالایی است. پس نحوه نقل و انتقال در تعاونی ها موضوع حائز اهمیتی است.

 

7- قشر فرهنگی پروژه

قشر فرهنگی و یک بافتی اعضا پروژه موضوعی است که خیلی از سرمایه گذاران به آن اهمیت می دهند.


  
8- نحو مدیریت پروژه ها 

در ساخت و ساز پروژه ها مدیریت سخن و حرف اول را می زند ساخت پروژه هایی که به صورت مدیریت پیمان است سرعت بیشتری نسبت به پروژههای مشارکتی دارد و با مشکلات کمتری روبه رو می شوید.

 

سوالات متداول 

سازنده پروژه یاران چیتگرکیست؟

تعاونی مسکن مهر ایثار یاران 

امتیاز پروژه یاران برای کیست؟

پروژه یاران فاقد امتیاز است و در مرحله پذیره نویسی می باشد

 

حال پس از این توضیحات ما به چند پروژه در مرحله پذیره نویسی اشاره می کنیم:

پروژه های رومنس، پروژه ستین، نارنجستان۴، ماهور،پروژه پلازا، اسپرلوس، شمیم ، ایثار، نیکان ، سپکو، پروژه زاگرس و پروژه فوتبال ، پروژه ستایش، ویژن، وزرا ، گالریا که برای انتخاب پروژه خود باید  حتما رزومه آنها و نوع قرارداد آن را بررسی کنید و به گفته یک مشاور اتکا نکنید.

 تیم ما با ۱۲ سال سابقه در امر پیش خرید و پیش فروش و بررسی و اعتبار سنجی پروژهای در حال احداث، متشکل از بهترین و مجرب ترین مشاوران همراه شما در امر خرید و فروش هستیم
ما با بهره گیری از تجربه خود تنها مشاور و راهنما و همرا شما می باشیم . تا همراه شما بهترین گزینه را برای خانه دار شدن انتخاب کنیم

​ما با ارائه مقالاتی در زمینه املاک پیش فروش در منطقه 22 تهران سعی داریم به بهگزینی انتخاب های شما کمک کنیم تا بتوانید با

آگاهی بیشتر در این مسیر قدم بگذارید و چه در زمینه سرمایه گذاری و چه در حیطه سکونت بهترین انتخاب را داشته باشید 
​​​​​​​
می توانید مقالات ما را در این صفحه دنبال کنید

باتشکر از حسن انتخاب شما


با مقالات املاک دیار همراه باشید برای مشاهده مقالات بیشتر کلیک کنید

 مشاورین املاک دیار ، در راستای کمک به بهگزینی انتخاب های شما در خدمتتان هستند

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید