0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

تعاونی مسکن ارتش چیتگر پهنه a

 

تعاونی مسکن ارتش شهرک چیتگر (پهنه a)


درست در جنوب ایرانمال و در موقعیت زمانی که  ساخت و ساز در آن منطقه به شدت بالا بود پهنه a در سال ۹۰_۹۱ شروع به کار کرد.
این پهنه  ۲۱برج در منطقه در حال ساخت دارد که ۱۱برج ارکیده  و ۱۰ برج آن پامچال میباشد .
برای  اکثر کسانی که متراژ کوچیک و نقلی در منطقه میخواهد گزینه ای که دفتر املاک ها توصیه میکنند  پهنه a میباشد .

 

ارکیده ها 


اول با پروژه ارکیده ۱ شروع میکنیم برجی با ۲۳ طبقه ،۱۹طبقه مسکونی ۱طبقه لابی و سه طبقه پارکینگ ،هر طبقه ۱۰ واحد در کل ۱۹۰ واحد در ارکیده ۱وجود دارد. متراژ واحدها از  ۶۹تا۱۱۷متر می باشد  و متریال نما سرامیک پرسلان و شکل نمای آن l  می باشد. برج ارکیده ۱ از آن دسته برج هایی میباشد که به صورت سهام های ۶۳ و ۳۳ بوده و به کارکنان عزیز ارتش تعلق گرفته و برای سند مبلغی نگه داشته نمیشود .


برج ارکیده ۲ ،برجی دارای ۲۲ طبقه ۱ طبقه لابی ۳ طبقه پارکینگ و ۱۸طبقه مسکونی ،هر طبقه ۱۲واحد مسکونی میباشد .که در کل ۲۱۶ واحد مسکونی دارد .متراژ واحدها زیر ۱۰۰متر می باشد و واحدهای این برج جزو واحدهای خوش فروش به حساب می آید . متریال نما به صورت هبلکس میباشد . واحدها به صورت سهام های ۶۳ و ۳۳ متری بوده که انتخاب شده است . نما سیمان شسته  و برج نمای شرقی و غربی آن محصور میباشد ارکیده ۲ در سال ۹۷ به بهره برداری رسید .


ارکیده ۳،برج ۱۹ طبقه کم واحد که در هر طبقه ۵ واحد و در کل ۷۵ واحد را شامل میشود و متراژ واحد ها ۹۳ تا ۱۲۳ متر می باشد.
پروژه در  سال ۹۷ تحویل داده شده است و واحدها غربی شرقی دارای چشم انداز هستند و متریال آن هبلکس و نما سیمان شسته می باشد. لازم به ذکر است که مشاعات آن  با برج ارکیده ۳ مشترک هست.


ارکیده ۴ نیز برج کم واحد می باشد که در  هر طبقه ۵ واحد قرار دارد و در کل ۷۵ واحد با نمای  سیمان شسته است.


ارکیده ۵، برج آزاد فروش می باشد و برای سند مبلغی نگه داشته می شود .در این برج هر طبقه ۱۲ واحد دارد و ۲۲ طبقه می باشد که ۱۸ طبقه مسکونی ۱طبقه لابی ۳ طبقه پارکینگ دارد. این پروژه دارای ۲۱۶ واحد است .واحد های برج زیر ۱۰۰متر و دو واحد ۱۰۰و ۱۱۰متری نیز داراست.ارکیده 5 یکی از بهترین چشم انداز های  شهرک چیتگر را دارد که ویو جنوبی آن باز و رو  به پارک جنگلی چیتگر می باشد. متریال برج هبلکس  و نمای آن سیمان شسته میباشد.


ارکیده ۶،برج ۱۹ طبقه ،۱ طبقه لابی، ۳ طبقه پارکینگ داردکه در هر طبقه ۱۰ واحد و در کل ۱۵۰ واحد دارد. متراژ واحد ۶۳ تا ۱۱۱متر است که  متریال آن هبلکس و نمای آن سیمان شسته می باشد.


برج ارکیده ۷ ، که برجی با  ۱۹ طبقه ، ۱۵ طبقه مسکونی،  ۱ طبقه لابی، ۳ طبقه پارکینگ است که واحدها از ۶۴ تا ۱۱۳متر و متریال هبلکس و نمای آن  سیمان شسته می باشد. برج ویو شمالی را داراست ،برج ارکیده ۷ برعکس ارکیده ۶ می باشد .


ارکیده ۸ ، برج ۲۳ طبقه، ۱۹ طبقه مسکونی ،۱ طبقه لابی ،۳ طبقه پارکینگ .در کل ۱۹۰ واحد .متریال کناف و نما سیمان شسته دارد.ارکیده ۸ در سال ۱۳۹۳ تحویل داده شد و چشم انداز فوق العاده ای به پارک جنگلی چیتگر و دریاچه و  محوطه دارد.


ارکیده ۹  ، ۲۳ طبقه، ۱۹ طبقه مسکونی که  در کل ۱۹۰ واحد دارد . متراژ واحد ها از ۷۶ تا ۱۱۵ متر می باشد و پروژه رو در سال ۹۳ تحویل داده اند. و متریال آن کناف و  نمای آن سرامیک پرسلان است. بهترین واحد های ۱۱۵ متری  در ارکیده ۹ قرار دارد.


ارکیده ۱۰ و ۱۱ ،دو قلوهای افسانه ای برج ها هستند که دارای ۳۰ طبقه می باشد و برج دارای سه طبقه پنت هوس و متراژ بزرگ سه خواب ۲۵۰متری می باشد  که طبقات پایین برج ۸ واحد و هر چه به طبقات بالا نزدیک میشویم تعداد واحدها کاهش پیدا میکند. متراژ  واحدها از ۷۸ متر تا ۲۵۰ متر است و چشم اندازی خاصی در جهت غرب  ندارد ولی باقی جهات ویو فوق العاده ای دارد . واحدها هم به صورت آزاد فروش می باشد که شرایط پرداخت داشته و هم به صورت سهامی که کل مبلغ نقد داده می شود .


پامچال ها ⬅️


پامچال ۱ :  برج ۲۳ طبقه ، ۱طبقه لابی، ۳طبقه پارکینگ ، در کل ۱۹۰واحد ، ۱۹ طبقه مسکونی ،متراژ ۶۹ تا۱۶۱ متر، پروژه در سال ۹۲ به بهره برداری رسید.


پامچال ۲ : این برج دارای ۲۰ طبقه می باشد، ۱ طبقه لابی ، ۱۶طبقه مسکونی و ۳طبقه پارکینگ، هر طبقه ۸ واحد و در کل ۱۲۸واحد، متراژ واحد ۹۲ تا ۲۱۸متر می باشد.


پامچال ۳:  برج ۲۳ طبقه ،هر طبقه ۹ واحد و در کل ۱۷۱ واحد، پامچال ۳ را سال ۹۶ تحویل داده اند

 

 

نوشته سمانه هراتیان ( مدیریت داخلی املاک دیار )

 

 تیم ما با ۱۲ سال سابقه در امر پیش خرید و پیش فروش و بررسی و اعتبار سنجی پروژهای در حال احداث، متشکل از بهترین و مجرب ترین مشاوران همراه شما در امر خرید و فروش هستیم
ما با بهره گیری از تجربه خود تنها مشاور و راهنما و همرا شما می باشیم . تا همراه شما بهترین گزینه را برای خانه دار شدن انتخاب کنیم

​ما با ارائه مقالاتی در زمینه املاک پیش فروش در منطقه 22 تهران سعی داریم به بهگزینی انتخاب های شما کمک کنیم تا بتوانید با

آگاهی بیشتر در این مسیر قدم بگذارید و چه در زمینه سرمایه گذاری و چه در حیطه سکونت بهترین انتخاب را داشته باشید 
​​​​​​​
می توانید مقالات ما را در این صفحه دنبال کنید

باتشکر از حسن انتخاب شما


با مقالات املاک دیار همراه باشید برای مشاهده مقالات بیشتر کلیک کنید

 مشاورین املاک دیار ، در راستای کمک به بهگزینی انتخاب های شما در خدمتتان هستند

سبد خرید