0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

شرکت های زیر مجموعه تعاونی توسعه ابنیه همت

شرکت مانا سازه
شركت توسعه ابنيه مانا سازه (سهامي خاص) در مورخ 22/4/1393 تأسيس و تحت شماره ي 457703 در اداره ثبت شركتها و موسسات غير تجاري تهران به ثبت رسيد.
لازم به ذکر است اين شركت به عنوان يکي از شرکتهاي زيرمجموعه ي شرکت تعاوني توسعه ابنيه همت که فعاليت و سرمايه گذاري عظيمي در حوزه هاي ساختماني اعم از مسکوني، تجاري و ...  انجام داده،  فعاليت خود را شروع نموده و در زمينه هاي پيمانکاري ساخت و مشاوره در پروژه هاي تعاوني همکاري دارد.

 
رزومه شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت

پروژه آرتمیس

پروژه لکسون
پروژه فرزانگان
پروژه آسمان آبی
پروژه الوند
پروژه البرز
پروژه زاگرس

خطی مشی تعاونی توسعه ابنیه همت


شرکت تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت به عنوان یک شرکت ساختمانی و در راستای نظام مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک و با نظر به اهميت و جايگاه کيفيت در استراتژی سازمانی خود و حفظ اعتبار و موقعیت شرکت در بازارهاي داخلي و ارتقاء هر چه بیشتر عملکرد و حصول اطمینان از جلب رضایت مشتریان، خط­ مشی کیفی نظام مدیریت خود را بر اساس استانداردهای بین الملی ISO9001:2008،ISO 14001:2004وOHSAS18001:2007 به صورت ذیل بیان می دارد:

درک نیاز ذینفعان و ارایه خدمات و محصولات مطابق با شرایط قراردادی و جلب رضایت آنان

تعهد به رعایت قوانین؛ مقررات و الزامات  داخلی و بین المللی پذیرفته شده

تعهد به حفظ سلامت کارکنان به ­عنوان با ارزش ترین منبع شرکت و پیشگیری از رخداد حوادث و کنترل مخاطرات

توسعه بازار هدف و زمينه هاي فعاليت و افزايش گروه هاي كاري

ارتقاء سطح علمی پرسنل شرکت و افزایش توانمندیهای افراد با استفاده از آموزش مستمر

همچنین اینجانب با اطمینان از درک خط مشی و اهداف آن توسط کلیه کارکنان  و پایش گزارشهای ارائه شده از سوی نماینده مدیریت  ؛ سیستم مدیریت یکپارچه شرکت را بصورت دوره ای از نظر اثر بخشی و بهبود مستمر بررسی نموده و اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه لازم را بعمل می آورم .


تاریخچه شرکت توسعه ابنیه
​​​​​​​

شرکت توسعه همت در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۱در قالب یک تعاونی تاسیس شد و تا اکنون فعالیت های خود را ادامه داده و در این ۹ سال یکی از موفق ترین شرکت تعاونی های تهران بوده است.
​​​​​​​این شرکت تعاونی با پلاک ثبتی 424074 مشغول فعالیت است.

نیم نگاهی به تعاونی ابنیه همت

سالها پیش کمتر کسی با منطقه ۲۲ آشنا بود و برای سرمایه گذاری در منطقه و سکونت در آن  مردد بود تا اینکه در سال ۹۰ دریاچه چیتگر راه اندازی شد و در همان سالها بود که اتحادیه رسا دست به ساخت پروژه های پارسیا، پروژه آرتیمیس که به صورت اداری و تجاری و مانند کشتی کنار دریاچه چیتگر لنگر انداخته بود زد. از همان جا زمزمه سکونت و سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ در اذهان عموم  پیچید و کسانی که هوش اقتصادی خوبی داشتند  این منطقه را مرجع اصلی سرمایه گذاری ملکی خود قرار دادند و این موضوع به همین منوال سپری شد تا در سال ۹۲ تعاونی ابنیه همت از اتحادیه رسا جدا شد و یک تعاونی عمرانی مستقل را تاسیس کرد و سپس زمینی در کنار دریاچه چیتگر، به پلاک ثبتی ۲۰۶۰ خریداری نمود و نام پروژه را در ابتدا ساحل شرقی گذاشت.. زمانی که این پروژه آغاز به کار کرد هیچ کس تصور آنرا نمی کرد که مرکز تجاری و تفریحی باملند ساخته شده و حیاط خلوتی برای سرمایه های کلان در گردش در پروژه ساحل شرقی(لکسون) شود. زمان گذشت و ساخت پروژه در سال ۱۳۹۳ به شرکت دوان ایرانیان واگذار شد و نام  پروژه هم به پروژه لکسون تغییر یافت. لکسون از ترکیب واژه های lake,luxury,zone,lexon تشکیل شده است.
پروژه لکسون در مساحتی به مقدار ۵۴۰۰ متر با زیر بنای ۱۰۰۰۰۰ متر مربع قرار دارد این پروژه هم اکنون در سال ۱۴۰۰ در مرحله نازک کاری قرار دارد .
پس از توضیحات مختصر این پروژه عظیم که دارای خدمات هتلینگ‌ است و توانسته جوایزی زیادی را برای تعاونی ابنیه توسعه همت به ارمغان آورد به سمت توضیح ساخت پروژه ۹۹۱ متری آسمان چیتگر می رویم. این پروژه کم واحد ترین پروژه ابنیه همت می باشد که تنها در هر طبقه آن ۲ واحد قرار دارد.  تعاونی ابنیه همت پروژه آسمان آبی را سال ۹۸ تحویل داده است این پروژه دارای نمای خاص و منحصر به فردی می باشد. زمان می گذرد و می گذرد  تا اینکه سال ۹۴ بود که تعاونی ابنیه همت زمین گودبرداری شده تعاونی فرهیختگان را در کوهک خریداری کرد و پروژه ای به مساحت ۴ هزارمتر با زیر بنای مفید ۳۲۲۸۶ متر  را در ۲۶ طبقه ساخت و نام پروژه را به برج فرزانگان تغییر داد. پروژه فرزانگان در سال ۹۹ به اعضا تحویل موقت داده شده است.
پس از انجام پروژه های عظیم‌ لکسون، فرزانگان و آسمان آبی  که تمام پروژه ها را جناب مهندس فرزاد دلیری طراحی و معماری کرده اند در سال ۹۹ تعاونی ابنیه همت ساخت سه پروژه را آغاز کردند و نام سه رشته کوه ایران را بر آنها نهادند. پروژه البرز، پروژه زاگرس و پروژه الوند .
که این سه پروژه در بهترین لوکیش های منطقه ۲۲ در حال ساخت است. لوکیشن هایی که نوید سه پروژه بزرگ و بین المللی را می دهند .
این سه پروژه با سهم مسکونی/تجاری و همچنین به صورت سه دنگ سه دنگ وارد بازار شد .
معماری این پروژها هم برعهده جناب آقای فرزاد دلیری می باشد .
شاید این قدرت و اعتبار تعاونی هایی همچون ابنیه همت بوده است که منطقه ۲۲ به آنچه باید باشد تبدیل شده است. همچنین رزومه و اعتبار تعاونی هایی همچون ابنیه همت، باعث شده مردم به سمت پیش خرید بیایند و از ریسک سرمایه گذاری آن چشم پوشی کرده و سرمایه خود را در همچینین پروژه های با اصالتی نهادینه کنند .

با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت

درباره مهندس شهرام پروین جهرمی

کارشناس الکترونیک، فوق لیسانس الکترواپتیک و کارشناس ارشد لیزر
و دارای مدارک:
گواهینامه برنامه ریزی و تامین منابع مالی و فروش مسکن(Real State) از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
گواهی نامه مدیریت منابع انسانی در پروژه های عمرانی از دانشگاه خواجه نصیر
گواهینامه برنامه ریزی و توسعه تعاونی ها از دانشگاه آکسفورد
گواهینامه برنامه ریزی و توسعه تعاونی ها از دانشگاه BRS
گواهینامه IMS از اکادمی الیانس کانادا
ثبت 3 اختراع کشوری 
عضویت در هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا
عضو هیئت مدیره و مدیر عامل سابق تعاونی مسکن عضو اتحادیه تعاونی های رسا
عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران
استاد سابق دانشگاه 

اخبار ، مقالات مسکن

خالق برترین پروژه تجاری، اداری و تفریحی ( پروژه لکسون )
​​​​​​​

پروژه لوکس اداری تجاری لکسون از پروژه های منطقه 22 تهران و برج های اطراف دریاچه چیتگر از نظر طراحی ، امکانات می باشد این پروژه در ساحل شرقی دریاچه چیتگر قرار دارد و علاوه بر چشم انداز بی نظیر واحدها دسترسی عالی را نیز به شاه راه ها فراهم نموده است. طراح این پروژه مهندس فرزاد دلیری است که از طراحان به نام املاک چیتگر منطقه 22 می باشد، طراحی 8 تراس معلق در نما از ویژگی های بارز طراحی پروژه می باشد همچنین فضا سازی مناسب مشاعات، داشتن امکانات خاص واحدهای اداری، اداری ویژه ، اداری اقامتی و تجاری لوکس خبر از بهره وری عالی این پروژه در آینده نزدیک می دهد.
این پروژه علاوه بر موقعیت مکانی مناسبی که دارد به لحاظ تعاریف ویژه اداری متمایز از دیگر پروژه های تجاری اداری می باشد.

گواهی نامه عضویت تعاونی ابنیه همت در مجموعه انجمن انبوه سازان ایران

شماره گواهی نامه 98ت646
تاریخ صدور 98/03/25

این گواهی نامه به مدیر عامل تعاونی ابنیه همت جناب آقای شهرام پروین جهرمی تعلق گرفته است.

عرصه فعالیت و اهداف تعاونی ابنیه همت

تهیه زمین با کاربری مناسب از منابع مجازبه منظور احداث ابنیه و فعالیت های ساختمانی در زمینه ساخت اماکن اداری، تجاری، آموزشی، مذهبی، درمانی، ورزشی، شهرک سازی، راه سازی، پل سازی، سد سازی، معماری، ایجاد نیروگاه، ابنیه های سبک و سنگین و...
اجرای پروژه های تاسیساتی و خدماتی و نظایر آن بدون محدودیت به فعالیت خاص، مستقل و یا با استفاده از خدمات موسسات تخصصی و پیمانکاری زیربط با رعایت ضوابط قانونی و قراردادهای منعقده با منابع واگذار کننده زمین، سرمایه گذاران، متقاضیان و اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد با شرکت.

اهداف تعاونی ابنیه همت 
ترویج تحکیم مشارکت و همکاری و تعاون عمومی
تامین نیازهای مشترک اقتصادی اجتماعی فرهنگی اعضا و کمک به تحقق عدالت اجتماعی
عمران - توسعه - آبادانی
انجام پروژه عمرانی
پاسخگویی به نیازهای متنوع و جدید متقاضیان و سرمایه گذاران
انجام کلینیک مشاوره سرمایه گذاری و برقراری ارتباط مستمر با متقاضیان
پذیرش مشارکت سرمایه گذاری از طریق مختلف ( سپرده گذاری، سهمی، متری و واحدی )
استفاده از فن آوری روز دنیا در طراحی و اجرا
گسترش خدمات آموزشی، مهندسی و مدیریت ساخت و افزایش سطح دانش در حوزه های مرتبط
تولید و عرضه ابنیه و خدمات مهندسی با سطح کیفیت جهانی
شناسایی و ارتباط مستمر با منابع تامین کننده معتبر تجهیزات و مصالح ساخت
 

مدیریت املاک دیار و مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان
رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

تعاونی ابنیه همت

سئوالات و نظرات خود را با ما از طریق پر کردن فرم در میان بگذارید (کلیک کنید)

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک

سبد خرید