0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

اخبار ، مقالات مسکن

پروژه تریتیوم vip

​​با املاک دیار22 آسوده خاطر خرید کنید.

توضیحات اولیه 

سلام این جانب سمانه هراتیان مدیریت دپارتمان دیار ۲۲ همراه شما در این صفحه به بررسی پروژه تریتیوم vip میپردازیم .
پروژه تریتیوم vip ششمین پروژه از شرکت نیکان سازه سدید می باشد.
در سال ۱۳۹۶_۱۳۹۷ زمزمه شروع پروژه ای جدید در منطقه ۲۲ آغاز شد که اکثر افراد و همکارای ما با پروژه تریتیوم vip آشناییت نداشتند.
با بررسی میدانی از پروژه های اطراف دریاچه چشمان به پروژه مخروطی شکل که با سرعت فوق العاده ای در حال ساخت بود خورد . دو بلوک با موقعیت استثنایی ، ویو و چشم انداز بازار بزرگ ایرانمال و چشم انداز وسیع به دریاچه چیتگر با پرس و جویی که کردیم متوجه شدیم شرکت جدیدی این برج را در دست احداث گرفته به اسم شرکت نیکان سازه سدید و این دو برج به صورت مشارکتی با نهاد کارکنان مالک اشتر بوده ، و بعد از گذشت ۲ الی سه سال  ما فروش پروژه را در دست داشتیم و فروش خوبی را هم داشت و استقبال فراوان بود .
 قیمت از متری ۱۵ میلیون تومان برای فروش آغاز شد . پروژه را در سال ۱۳۹۸_۱۳۹۹ به اتمام رساندند . درست به موقع !!! لوکس و مجلل .
این اولین رزومه شرکت نیکان سازه سدید در منطقه ۲۲ بود . در همان زمان های ۱۳۹۷_۱۳۹۸ بود همزمان با ساخت پروژه تریتیوم ۱ پروژه دیگر آغاز شد به نام پروژه تریتیوم 2  واقع در شمال دریاچه چیتگر، شهرک شهید باقری، خیابان مظفر کوچه سما .
برجی استثنایی با موقعیت فوق العاده  طبقات منفی در این برج به دلیل آنکه در سرآشیبی کوه در حال ساخت بود وجود نداشت و طبقات پارکینگ از طبقات مثبت برج آغاز میشود. 
شرکت نیکان سازه سدید این برج را با مشارکت سازمان طرح ترافیک کشوری آغاز کرد و همزمان با ساخت برج تریتیوم ۲ برج دیگری را هم با این شرکت آغاز کرد به نام پروژه تریتیوم ۳ داخل منطقه مروارید شهر .
سالها گذشت برج های تریتیوم ۱ ۲ ۳ را تحویل اعضا دادند و این ۳ پروژه شد رزومه درخشان شرکت نیکان سازه سدید .
اما از برج باغ تریتیوم البرز نباید غافل شد .
در سال ۱۴۰۰_۱۴۰۱ پروژه جدید شروع شد به نام پروژه تریتیوم ۴ در منطقه مروارید شهر که هم اکنون در مرحله پایان اسکلت و دیوار چینی می باشد لازم به ذکر است ما اکنون در سال ۱۴۰۳ می باشیم .
در سال ۱۴۰۱ هم شرکت نیکان سازه سدید با شرکت دارایی و مالیات کشور در منطقه شهرک گلستان (شهرک راه آهن سابق) پروژه جدیدی را آغاز کردند به اسم پروژه تریتیوم vip.

شرایط ویژه پیش فروش پروژه تریتیوم vip


پیش‌فروش پروژه تریتیوم vip به‌صورت کاملا قطعی انجام می‌گیرد. قیمت پایه پروژه از متری 130 میلیون است. شرایط و نحوه پرداخت به این صورت است:

  • 40 درصد نقد
  • 10 درصد سند و تحویل مابقی اقساط 34 ماهه

مشخصات پروژه تریتیوم VIP


سازنده  :  شرکت نیکان سازه سدید   
محل قرارگیری  :  انتهای اتوبان خرازی، شهرک راه‌آهن قدیم، شهرک گلستان، در بهترین خیابان این شهرک به نام خیابان هوانیروز و تقاطع گلها قرار دارد.
    
تعداد واحدها  : 768 واحد    
متراژ واحدها  : 105، 115، 130، 180، 140، 145، 150
تعداد طبقات  :  12 طبقه    
امکانات پروژه : لابی مجلل و هتلینگ - سالن جشن و مراسم - سالن ورزشی و GYM - فضای بازی کودکان - مهدکودک تریتیوم VIP - آسانسور پانوراما - استخر سونا جکوزی آقایان - استخر سونا جکوزی بانوان - کافی‌شاپ و کتابخانه - صندوق امانت safe box - پد هلی‌کوپتر - جاده تندرستی - کارواش اختصاصی تریتیوم VIP

زمان تحویل: سال 1404


مشخصات فنی پروژه تریتیوم vip


سازه اسکلت پروژه بتنی می باشد .
پنجره پروژه به صورت تمام قدی میباشد. 
ارتفاع سقف لابی ۶ متر می باشد .
سیستم گرمایش چیلر مرکزی می باشد.

سبد خرید