0912 949 24 77  -  021 44 74 81 36

ارکیده ها 


اول با پروژه ارکیده ۱ شروع میکنیم برجی با ۲۳ طبقه ،۱۹طبقه مسکونی ۱طبقه لابی و سه طبقه پارکینگ ،هر طبقه ۱۰ واحد در کل ۱۹۰ واحد در ارکیده ۱وجود دارد. متراژ واحدها از  ۶۹تا۱۱۷متر می باشد  و متریال نما سرامیک پرسلان و شکل نمای آن L می باشد. برج ارکیده ۱ از آن دسته برج هایی میباشد که به صورت سهام های ۶۳ و ۳۳ بوده و به کارکنان عزیز ارتش تعلق گرفته و برای سند مبلغی نگه داشته نمیشود .
برج ارکیده ۲ ،برجی دارای ۲۲ طبقه ۱ طبقه لابی ۳ طبقه پارکینگ و ۱۸طبقه مسکونی ،هر طبقه ۱۲واحد مسکونی میباشد .که در کل ۲۱۶ واحد مسکونی دارد .متراژ واحدها زیر ۱۰۰متر می باشد و واحدهای این برج جزو واحدهای خوش فروش به حساب می آید . متریال نما به صورت هبلکس میباشد . واحدها به صورت سهام های ۶۳ و ۳۳ متری بوده که انتخاب شده است . نما سیمان شسته  و برج نمای شرقی و غربی آن محصور میباشد ارکیده ۲ در سال ۹۷ به بهره برداری رسید .
ارکیده ۳،برج ۱۹ طبقه کم واحد که در هر طبقه ۵ واحد و در کل ۷۵ واحد را شامل میشود و متراژ واحد ها ۹۳ تا ۱۲۳ متر می باشد.
پروژه در  سال ۹۷ تحویل داده شده است و واحدها غربی شرقی دارای چشم انداز هستند و متریال آن هبلکس و نما سیمان شسته می باشد. لازم به ذکر است که مشاعات آن  با برج ارکیده ۳ مشترک هست.
ارکیده ۴ نیز برج کم واحد می باشد که در  هر طبقه ۵ واحد قرار دارد و در کل ۷۵ واحد با نمای  سیمان شسته است.
ارکیده ۵، برج آزاد فروش می باشد و برای سند مبلغی نگه داشته می شود .در این برج هر طبقه ۱۲ واحد دارد و ۲۲ طبقه می باشد که ۱۸ طبقه مسکونی ۱طبقه لابی ۳ طبقه پارکینگ دارد. این پروژه دارای ۲۱۶ واحد است .واحد های برج زیر ۱۰۰متر و دو واحد ۱۰۰و ۱۱۰متری نیز داراست.ارکیده 5 یکی از بهترین چشم انداز های  شهرک چیتگر را دارد که ویو جنوبی آن باز و رو  به پارک جنگلی چیتگر می باشد. متریال برج هبلکس  و نمای آن سیمان شسته میباشد.
ارکیده ۶،برج ۱۹ طبقه ،۱ طبقه لابی، ۳ طبقه پارکینگ داردکه در هر طبقه ۱۰ واحد و در کل ۱۵۰ واحد دارد. متراژ واحد ۶۳ تا ۱۱۱متر است که  متریال آن هبلکس و نمای آن سیمان شسته می باشد.
برج ارکیده ۷ ، که برجی با  ۱۹ طبقه ، ۱۵ طبقه مسکونی،  ۱ طبقه لابی، ۳ طبقه پارکینگ است که واحدها از ۶۴ تا ۱۱۳متر و متریال هبلکس و نمای آن  سیمان شسته می باشد. برج ویو شمالی را داراست ،برج ارکیده ۷ برعکس ارکیده ۶ می باشد .
ارکیده ۸ ، برج ۲۳ طبقه، ۱۹ طبقه مسکونی ،۱ طبقه لابی ،۳ طبقه پارکینگ .در کل ۱۹۰ واحد .متریال کناف و نما سیمان شسته دارد.ارکیده ۸ در سال ۱۳۹۳ تحویل داده شد و چشم انداز فوق العاده ای به پارک جنگلی چیتگر و دریاچه و  محوطه دارد.
ارکیده ۹  ، ۲۳ طبقه، ۱۹ طبقه مسکونی که  در کل ۱۹۰ واحد دارد . متراژ واحد ها از ۷۶ تا ۱۱۵ متر می باشد و پروژه رو در سال ۹۳ تحویل داده اند. و متریال آن کناف و  نمای آن سرامیک پرسلان است. بهترین واحد های ۱۱۵ متری  در ارکیده ۹ قرار دارد.
ارکیده ۱۰ و ۱۱ ،دو قلوهای افسانه ای برج ها هستند که دارای ۳۰ طبقه می باشد و برج دارای سه طبقه پنت هوس و متراژ بزرگ سه خواب ۲۵۰متری می باشد  که طبقات پایین برج ۸ واحد و هر چه به طبقات بالا نزدیک میشویم تعداد واحدها کاهش پیدا میکند. متراژ  واحدها از ۷۸ متر تا ۲۵۰ متر است و چشم اندازی خاصی در جهت غرب  ندارد ولی باقی جهات ویو فوق العاده ای دارد . واحدها هم به صورت آزاد فروش می باشد که شرایط پرداخت داشته و هم به صورت سهامی که کل مبلغ نقد داده می شود .

تعاونی مسکن ارتش شهرک چیتگر (پهنه a)

پهنه a در املاک چیتگر درست در جنوب ایرانمال قرار گرفته است، در موقعیت زمانی که ساخت و ساز در آن منطقه به شدت بالا بود پهنه a در سال ۹۰_۹۱ شروع به کار کرد.
​​​​​​​
این پهنه  ۲۱ برج در منطقه در حال ساخت دارد که ۱۱برج ارکیده  و ۱۰ برج آن پامچال میباشد .

برای اکثر کسانی که متراژ کوچیک و نقلی از برج های منطقه22 میخواهد گزینه ای که دفتر املاک ها توصیه میکنند  پهنه a میباشد .

با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

پهنه a شهرک چیتگر

اخبار ، مقالات مسکن

پامچال ها
​​​​​​​ 

پامچال ۱ :  برج ۲۳ طبقه ، ۱طبقه لابی، ۳طبقه پارکینگ ، در کل ۱۹۰واحد ، ۱۹ طبقه مسکونی ،متراژ ۶۹ تا۱۶۱ متر، پروژه در سال ۹۲ به بهره برداری رسید.
پامچال ۲ : این برج دارای ۲۰ طبقه می باشد، ۱ طبقه لابی ، ۱۶طبقه مسکونی و ۳طبقه پارکینگ، هر طبقه ۸ واحد و در کل ۱۲۸واحد، متراژ واحد ۹۲ تا ۲۱۸متر می باشد.
پامچال ۳:  برج ۲۳ طبقه ،هر طبقه ۹ واحد و در کل ۱۷۱ واحد، پامچال ۳ را سال ۹۶ تحویل داده اند

کوچک و نقلی بودن واحد برج‌های پهنه A، یکی از دلایل تمایز این پهنه با سایرین است. البته در برج‌های پهنه A هم می‌توان واحدهایی با متراژ بالا پیدا کرد ولی عمده واحدها، نقلی و متراژ پایین هستند. این پهنه مانند پهنه B چیتگر و پهنه E چیتگر یا همان طرح توانمندسازی ارتش توسط بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت است و به همین دلیل از نظر کیفیت ساخت و کیفیت متریال‌های به کار رفته در ساخت و ساز برج‌های این  پهنه، در یک حد و عالی کار شده است.
البته ساخت و ساز در پهنه C چیتگر را هم ارگان‌های وابسته به ارتش به عهده دارند که از نظر کیفیتی دست کمی از سایر پهنه‌ها ندارد.

مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان

رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

پهنه a

سئوالات و نظرات خود را با ما از طریق پر کردن فرم در میان بگذارید (کلیک کنید)

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک