0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

برج های پهنه بی چیتگر بر اساس اولویت انتخاب واحد اعضای ارتش

1- برج های g2 ؛ سهام های 63 و 33 متری بودند که هم اکنون تبدیل به واحد شده اند و چشم انداز آنها به سمت شمال همت می باشد.

2- برج های g4 ؛ در ردیف دوم قرار دارند و سری دوم انتخاب واحد های سهامی بعد از g2 می باشد؛واحدهای شرقی و غربی چشم اندازی عالی دارند.

3- برج های b3 ؛ این برج بعد از g4 شروع به انتخاب واحد نمودند و چشم انداز جنوب آنها باغ ملی گیاه شناسی می باشد.

4- برج های b1 یا الماس ؛ به صورت سهامی نبوده و مربوط به تعاونی مسکن حفاظت اطلاعات ارتش می باشد نمای شیشه ای دارد و چشم انداز جنوب آن باغ ملی گیاه شناسی می باشد.

​​​​​​​5- بر
ج های سری n ؛ به صورت سهامی بوده و بعد از b3 انتخاب واحد نموده اند. n1 , n2 , n3 , n4  بر همت هستند و برج های n5 , n6 چشم انداز حکیم را دارند.

6- برج های سری d ؛  به صورت سهامی بوده و بعد از سری n انتخاب واحد شده اند. برج های d0 , d2 ,d3 بر حکیم بوده و واحدهای جنوبی آن ویو باغ ملی گیاه شناسی دارند. 

پهنه B چیتگر


پهنه بی جزو برج های منطقه 22 می باشد که دارای دید 360 درجه به کل منطقه 22 می باشد و دارای 6 سری F , A , D , B , G , N است که میتوانید همه نوع متراژی را در این پهنه ببینید.

تعداد برج پهنه بی:

16 برج ، که هر برج به تنهایی پروانه ای شکل می باشد و در کل هم این پهنه تصویر پروانه را نمایان می کند که بال های پروانه در واقع شامل بال غربی و بال شرقی می شود.

تعداد طبقات پهنه B:

34 طبقه : سری b
33 طبقه : سری n , d
29-30 طبقه : سری g

متراژ های پهنه بی
زیر بنای سری b  از همه کمتر و سری n  از همه بیشتر می باشد.
و بین 70 متر تا 386 متر متغیر می باشد.


با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

اخبار ، مقالات مسکن

دسترسی ، موقعیت و لوکیشن پهنه b شهرک چیتگر
​​​​​​​

پهنه بی که یکی دیگر از پهنه های املاک منطقه 22 می باشد، در انتهای همت قرار دارد و واحدهای جنوبی بر همت و چشم انداز باغ ملی گیاهشناسی ، واحد ی شرقی هم چشم انداز ایرانمال دارند واحدهای شمالی شهر بازی هزار و یک شهر را دارند. 

نحوه خرید و فروش و قیمت پهنه بی چیتگر

برج های g1 , g3  به صورت آزاد و با قیمت قطعی خرید و فروش می شود. این برج ها با امکانات شیر آلات ، پارکینگ و انباری متری 3 میلیون بیشتر خرید و فروش می شوند.
پروژه های  n1 , n2 , n3 , n4 , n5 ,n6 , d1 , d2 , d3 , به صورت متری خرید و فروش می شود که در مرحله فوندانسیون قرار دارد و متری 12 تا 13 میلیون و پانصد هزار تومان خرید و فروش می شود.
پروژه های b3 از متری 18 میلیون به بالا خرید و فروش می شود.
پروژه b1 یا پروژه الماس از متری 26 میلیون به بالا خرید و فروش می شود.

پهنه B چیتگر

پهنه B جزء بهترین پهنه‌ها از نظر دید به منطقه و تنوع متراژی از کمترین تا بیشترین متراژ است. البته بعد از پهنه B، یکی دیگر از پهنه‌ها که تنوع متراژی خوبی دارد، پهنه C می‌باشد. اگر برایتان نما و شکل ساختمان برجی که قرار است در آن زندگی کنید، اهمیت زیادی دارد.
حتما برج‌های پروانه‌ای شکل پهنه B را انتخاب کنید؛ اگر نمای ساختمان محل سکونت‌تان اهمیت دارد، حتما سراغ برج‌های پهنه C چیتگر بروید؛ اگر کم واحد بودن طبقات برج و متراژ نقلی در نظرتان است حتما برج‌های ارکیده و برج‌های پامچال واقع در پهنه A چیتگر را بررسی کنید و در آخر اگر به دنبال بهترین موقعیت مکانی و دسترسی بالا به اتوبان‌های شهر هستید حتما برج‌های پهنه E چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش) را در نظر بگیرید.

مدیریت املاک دیار و مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان

رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

پهنه B

سئوالات و نظرات خود را با ما از طریق پر کردن فرم در میان بگذارید (کلیک کنید)

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک

سبد خرید