0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

 لوله کشی آب و فاضلاب


لوله کشی آب و فاضلاب امری مهم در ساختمان سازی است که اجرای اصولی آن طول عمر ساختمان را بالا برده و از خسارات وارده می کاهد.
در واقع این سیستم لوله های انتقال  آب کل ساختمان را توزیع و آب مصرفی را برای مکان هایی مانند حمام، سرویس بهداشتی وآشپزخانه فراهم و فاضلاب را از ساختمان دفع می کند.
لوله کشی باید ظرفیت مناسب داشته باشد تا بدون هیچ گرفتگی و انباشته شدن فاضلاب، آن ها را به فاضلاب شهری منتقل و از ساختمان دور کند.
همچنین لوله کشی نباید خیلی سطحی یا عمیق باشد، لوله ها باید در مکان های دور از انجماد نصب شود تا ترک نخورد و نشتی نداشته باشد.
برای استفاده از آب تمیز باید چند خروجی در ساختمان تعبیه شود تا بتوان در مواقع لزوم به آب مورد نیاز دسترسی داشت.
طراحی و اجرای سیستم لوله کشی باید به گونه ای باشد که مواد زائد و فاضلاب از طریق لوله ها وارد فاضلاب شوند، این کار باید به گونه ای انجام شود که منجر به هدر رفتن آب و ورود آب تمیز به فاضلاب نشود.
برای لوله کشی در فضای باز باید یک عایق مناسب برای محافظت از لوله ها در برابر عوامل مختلف استفاده شود.

 

نوشته سمانه هراتیان ( مدیریت املاک دیار )

09129492477

 

 تیم ما با ۱۲ سال سابقه در امر پیش خرید و پیش فروش و بررسی و اعتبار سنجی پروژهای در حال احداث، متشکل از بهترین و مجرب ترین مشاوران همراه شما در امر خرید و فروش هستیم
ما با بهره گیری از تجربه خود تنها مشاور و راهنما و همرا شما می باشیم . تا همراه شما بهترین گزینه را برای خانه دار شدن انتخاب کنیم

​ما با ارائه مقالاتی در زمینه املاک پیش فروش در منطقه 22 تهران سعی داریم به بهگزینی انتخاب های شما کمک کنیم تا بتوانید با

آگاهی بیشتر در این مسیر قدم بگذارید و چه در زمینه سرمایه گذاری و چه در حیطه سکونت بهترین انتخاب را داشته باشید 
​​​​​​​
می توانید مقالات ما را در این صفحه دنبال کنید

باتشکر از حسن انتخاب شما


با مقالات املاک دیار همراه باشید برای مشاهده مقالات بیشتر کلیک کنید

 مشاورین املاک دیار ، در راستای کمک به بهگزینی انتخاب های شما در خدمتتان هستند

سبد خرید