0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

فروش امتیاز مسکن ملی


در حال حاضر دلالان و دفاتر املاک اقدام به خرید و فروش امتیاز مسکن ملی می کنند که از طرف وزارت راه و شهرسازی این کار کاملا ممنوع اعلام شده است ولی وزیر اتحادیه املاک این کار را قانونی اظهار می کند.
متقاضیان طرح مسکن ملی با توجه به تورم و گرانی که در جامعه وجود دارد به این فکر می افتند که امتیاز مسکن ملی شان را با قیمت های بالا به فروش برسانند. در حالی که این کار غیر قانونی است و ممکن است منجر به سلب امتیاز شدن آن عضو از این طرح شود.
به دلیل این که هنوز پروژه ها تعیین واحد نشده اند و متقاضی طرح مسکن ملی تنها با ثبت نام در سامانه و کد تاییدی که دارد و مقدار پولی که واریز کرده اقدام به فروش امتیاز خود به مبالغ بالا مثل ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون می کند . در صورتی که ممکن است در مرحله دوم اصلا این شخص واجد شرایط دریافت مسکن ملی نباشد و از سامانه حذف شود و اینجا کسی که با نا آگاهی اقدام به خرید امتیاز این شخص می کند متضرر می شود و باید کلی دوندگی کند تا مبلغی که به این شخص پرداخت کرده را پس بگیرد.
در حال حاضر این کار غیر قانونی است که متاسفانه در دفاتر املاک انجام می شود ولی در آینده خرید و فروش امتیاز مسکن ملی آزاد می شود و احتمالا زمانی این اتفاق می افتد که پروژه به مراحل پایانی رسیده باشد و واحد ها تعیین شده باشند.
مانند طرح مسکن مهر که اوایل خرید و فروش این امتیاز غیر قانونی بود و بعد از پیشرفت پروژه این نقل و انتقال آزاد شد. پس امید می رود که نقل و انتقال این طرح نیز آزاد شود.

 

 

نوشته سمانه هراتیان ( مدیریت املاک دیار )

09129492477

 تیم ما با ۱۲ سال سابقه در امر پیش خرید و پیش فروش و بررسی و اعتبار سنجی پروژهای در حال احداث، متشکل از بهترین و مجرب ترین مشاوران همراه شما در امر خرید و فروش هستیم
ما با بهره گیری از تجربه خود تنها مشاور و راهنما و همرا شما می باشیم . تا همراه شما بهترین گزینه را برای خانه دار شدن انتخاب کنیم

​ما با ارائه مقالاتی در زمینه املاک پیش فروش در منطقه 22 تهران سعی داریم به بهگزینی انتخاب های شما کمک کنیم تا بتوانید با

آگاهی بیشتر در این مسیر قدم بگذارید و چه در زمینه سرمایه گذاری و چه در حیطه سکونت بهترین انتخاب را داشته باشید 
​​​​​​​
می توانید مقالات ما را در این صفحه دنبال کنید

باتشکر از حسن انتخاب شما


با مقالات املاک دیار همراه باشید برای مشاهده مقالات بیشتر کلیک کنید

 مشاورین املاک دیار ، در راستای کمک به بهگزینی انتخاب های شما در خدمتتان هستند

سبد خرید