0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

پیش خرید برج های شخصی ساز

 

 پیش خرید ملک در منطقه ۲۲ به چند دسته تقسیم میشود


۱.پیش خرید از ارگان ها و سازمان ها
۲.پیش خرید از شرکت تعاونی ها
۳ .پیش خرید از یک شخص که به اصطلاح پیش خرید شخصی ساز گفته می شود 

 

 پیش خرید  از شخصی سازها


در این پیش خرید طبقه واحد و جهت ملک شما مشخص است
قیمت قطعی می باشد و تعهد دیر کرد و ضررو زیان دارد
نسبت به پروژههای تعاونی ساز از قیمت بالاتری برخوردار است .‌

 

با رونق گرفتن ساخت و ساز در منطقه ۲۲ تهران پروژه های تعاونی ساز و شخصی ساز فعالیت چشم گیری دارند که پروژه های تعاونی ساز درصد بالاتری را تشکیل می دهند و پروژه های شخصی ساز به نسبت این که برج های لوکس و با قیمت و کیفیت بالاتری می سازند درصد کمتری هستند.
پروژه های شخصی ساز با توجه به موقعیت مناسبی که در منطقه دارند و مصالح بهتری که در ساخت های خود به کار می برند خریداران خاص خود را دارند.
از مزیت های پیش خرید برج های شخصی ساز موقعیت مناسب منطقه، به کار بردن مصالح درجه یک ، نمای بسیار زیبا تر نسبت به تعاونی ساز و این که از همان ابتدا خریدار می تواند طبقه ، واحد و جهت واحد را تعیین کند می باشد. سند این واحد ها نیز زودتر از تعاونی ساز ها آماده می شوند.
همچنین خریدار می تواند زمان تحویل واحد را نیز معین کند. در صورتی که سازنده در زمانی که در قرارداد برای تحویل واحد تعیین شده، به هر دلیلی نتواند واحد را تحویل دهد خریدار می تواند ادعای ضرر و زیان کند.
همین طور سازنده نیز در صورتی که خریدار در واریز مبالغی که در قرارداد تعیین کرده اند تعلل کند می تواند ادعای ضرر و زیان از خریدار کند.
پروژه های شخصی ساز به نسبت پروژه های تعاونی ساز از مزیت های بیشتری برخوردارند من جمله: مجلل و لوکس بودن برج نسبت به برج های تعاونی ساز، استحکام این برج ها ، امکاناتی مانند: استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، سالن بیلیارد و ....

 

 

 برج تریتیوم 1

برج تریتیوم از برج های لوکس منطقه ۲۲ تهران محسوب می شود. این برج در شهرک گلستان ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده است. نوع سازه از نوع اسکلت بتنی است.
این پروژه ۲ برج دارد که هر کدام ۲۶ طبقه هستند که شامل ۲۱ طبقه مسکونی، ۴ طبقه منفی و ۱ طبقه مشاعات می باشد. این برج ۱۶۸ واحد به متراژ ۱۴۸ مترمربع دارد.
از امکانات رفاهی این برج می توان از:
لابی و لابی من ۲۴ ساعته، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، استخر، سونا، جکوزی، پارکینگ و انباری، روف گاردن، فضای تجاری مجزا برای برج، سیستم اطفاء حریق، پنجره دوجداره، سیستم هوشمند و ... نام برد.
این پروژه دارای قیمت فروش قطعی است به این صورت که قیمتی که در قرارداد تعیین شده قابل تغییر و افزایش نمی باشد.

 

 اطلاعت بیشتر در رابطه با برج تریتیوم 1 

 


 پروژه تریتیوم ۲ 

این برج در شهرک شهید باقری قرار دارد که شامل ۲۰ طبقه و ۱۲۰ واحد مسکونی می باشد.
واحدها به متراژ ۱۰۹- ۱۱۴ و ۱۳۰ متر مربع هستند.
از امکانات این برج می توان از:
لابی مجلل، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، پنجره دو جداره، پارکینگ و انباری، آیفون تصویری، دوربین مدار بسته، سیستم سرمایشی و گرمایشی، آسانسور، روف گاردن، فضای سبز و... نام برد.

 


 اطلاعات بیشتر در رابطه با پروژه تریتیوم 2 

 

 

 


 پروژه تریتیوم ۳

این برج در شهرک مروارید شهر در انتهای اتوبان خرازی قرار دارد.  برج ۱۳ طبقه ای است و شامل ۱ طبقه لابی و مشاعات  ۲ طبقه پارکینگ و ۱۰ طبقه مسکونی می باشد و ۹۴ واحد به متراژهای ۱۱۷- ۱۲۲- ۱۲۶ و ۱۳۳ مترمربع را داراست.
از امکانات رفاهی این برج می توان از:
لابی مجلل، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، روف گاردن، پارکینگ و انباری، سیستم اطفاء حریق، خروجی اضطراری، ۳ لاین آسانسور و... را نام برد.

 


 اطلاعات بیشتر در رابطه با پروژه تریتیوم 3 

 

 

 


 برج آترا

این برج در بلوار کوهک واقع شده است و شامل ۱۷ طبقه می باشد که ۱۳ طبقه آن مسکونی است . نوع سازه از نوع اسکلت بتنی است و ۸۷ واحد دارد.
واحدها ۸۷، ۹۷، ۱۰۷، ۱۲۲، ۱۳۵ و ۱۴۵ متری هستند.
از امکانات رفاهی این برج می توان از:
لابی مجلل، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، روف گاردن، سیستم اطفاء حریق، کافی شاپ، دوربین مداربسته، آسانسور، پنجره دوجداره، خروجی اضطراری، آیفون تصویری و ... نام برد.

 

 

 اطلاعات بیشتر در رابطه با برج آترا 

 

 

 


 برج لبخند ۲

این برج لوکس در شمال غرب دریاچه چیتگر در بلوار طبیعت واقع شده است که شامل ۲ برج می باشد.
برج ها ۱۴ و ۲۰ طبقه هستند و در کل ۲۵۰ واحد دارند.
واحدها ۶۴- ۱۰۱- ۱۲۴- ۱۲۸- ۱۳۳ و ۱۷۴ متری هستند.
از امکانات رفاهی این پروژه می توان از:
لابی مجلل، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، سالن بیلیارد، استخر، سونا، جکوزی، فضای سبز، آنتن مرکزی، پارکینگ و انباری، آسانسور، آنتن مرکزی و ... را نام برد.

 


 اطلاعات بیشتر در رابطه با برج لبنخد 2 

 

برج پارلمان

این برج لوکس که در ضلع غربی دریاچه چیتگر در بلوار صنعت قرار دارد شامل ۳ بلوک دو قلو( که هر بلوک دو برج دو قلو است ) ۱۵ و ۱۶ طبقه می باشد. واحدها از ۱۲۷ متر شروع و به ۲۷۰ متر ختم می شوند و پنت هاوس ها ۵۴۰ متری می باشند.
متراژ واحدها ۱۳۱- ۱۳۳- ۱۳۸ و ۱۴۰ متری هستند.
از امکانات رفاهی این پروژه می توان از:
لابی مجلل، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، دوربین مدار بسته، سیستم سرمایشی و گرمایشی، سرایدار، وسایل کامل آشپزخانه، سیستم اطفاء حریق و ... را نام برد.

 


 اطلاعات بیشتر در رابطه با برج پارلمان 

 

 

 

 

پروژه مروارید خیام

این پروژه لوکس در شهرک مروارید شهر که توسط شرکت خیام ساخته شده است قرار دارد و شامل ۲۵ طبقه می باشد.
متراژ واحدها ۹۳- ۹۷- ۱۰۰- ۱۰۳ و ۱۰۸ متر مربع می باشد.
از امکانات این برج می توان از:
لابی مجلل، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، آسانسور، سیستم سرمایشی و گرمایشی، پارکینگ و انباری، زنگ خطر، دوربین مدار بسته، خروجی اضطراری، فضای سبز، آیفون تصویری و ... نام برد.

 


 اطلاعات بیشتر در رابطه با پروژه مروارید خیام 

 

 پروژه باران

این برج در منطقه چیتگر نبش میلاد ۲ قرار دارد و توسط شرکت هلیکوپتر سازی ساخته شده است. نوع سازه اسکلت فلزی است و شامل ۲۶ طبقه می باشد و ۱۶۸ واحد دارد.
متراژ واحدها ۹۲- ۹۸- ۱۰۲- ۱۴۵ و ۱۵۰ متری هستند.
از امکانات رفاهی این برج می توان از:
لابی مجلل، سالن ورزشی، استخر، سونا، جکوزی، فضای بازی کودکان، موتورخانه مرکزی، سالن بیلیارد، پارکینگ و انباری، دوربین مدار بسته، ۲ لاین آسانسور، سالن اجتماعات و ... نام برد.

 


 اطلاعات بیشتر در رابطه با پروژه باران 

 

 برج مروارید

این برج توسط شرکت ایران سازه ساخته شده است . نوع سازه آن از نوع اسکلت فلزی است و در مروارید شهر واقع شده است که شامل ۳۰ طبقه می باشد و ۲۰۰ واحد به متراژ ۱۳۰- ۱۵۰ و ۱۶۰ متری دارد.
از امکانات این برج می توان از:
لابی مجلل، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، پارکینگ و انباری، سیستم سرمایشی و گرمایشی، دوربین مدار بسته، آسانسور، آیفون تصویری، خروجی اضطراری، آنتن مرکزی، سیستم اطفاء حریق، سالن فوتبال دستی، روف گاردن، استخر، سونا، جکوزی، کافی شاپ، شوتینگ زباله، خشکشویی و... نام برد.

 


 اطلاعات بیشتر در رابطه با برج مروارید 

 

 برج سفید

برج های سفید از لوکس ترین برج های شخصی ساز منطقه چیتگر می باشند. این برج ها که ۶ برج و به رنگ سفید هستند از نوع سازه بتنی هستند.
هر کدام از برج ها شامل ۲۴ طبقه هستند که ۱۹ طبقه آن مسکونی ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه پارکینگ است.
متراژ واحدها ۱۰۵- ۱۳۵- ۱۴۵ و ۱۶۰ متر مربع می باشند.
از امکانات رفاهی این پروژه می توان از:
لابی مجلل، سالن ورزشی، سالن بیلیارد، استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی، تاسیسات تصفیه آب، سالن اجتماعات، آنتن مرکزی، ماهواره مرکزی، پارکینگ و انباری، دوربین مدار بسته، آتش نشانی، سیستم اطفاء حریق، آسانسور، سیستم گرمایشی و سرمایشی و ... نام برد.

 


 اطلاعات بیشتر در رابطه با برج سفید 

 

 

 


 برج ایزدیار

برج های ایزدیار ۳ برج هستند و در ضلع شرقی دریاچه چیتگر واقع شده اند. نوع سازه فلزی است که هر برج شامل ۲۵ طبقه می باشد و در هر طبقه ۴ واحد به متراژ ۱۴۸ و ۱۵۶ متر مربع قرار دارد.
از امکانات رفاهی این برج ها می توان از:
لابی مجلل، سالن ورزشی، سالن مطالعه، استخر، سونا، جکوزی، کافی شاپ، پد هلی کوپتر، روف گاردن، سیستم اطفاء حریق، دوربین مدار بسته، سالن اجتماعات، سالن بیلیارد، شوتینگ زباله، کتاب خانه، انباری و پارکینگ و ... نام برد.

 


 اطلاعات بیشتر در رابطه با برج ایزدیار 

 

 

 


 برج کادوس

این برج در بلوار کوهک واقع شده است و یکی از لوکس ترین برج های شخصی ساز منطقه به شمار می رود. نوع سازه اسکلت فلزی است و شامل ۱۰ طبقه مسکونی ۲ طبقه اداری و ۳ طبقه پارکینگ می باشد.
متراژ واحدها ۱۱۰- ۱۴۰ و ۱۸۰ متر مربع است.
از امکانات رفاهی این برج می توان از:
لابی، سالن ورزشی، سالن بیلیارد، میز فوتبال دستی، روف گاردن، آلاچیق، آتش نشانی، سیستم اطفاء حریق، سیستم هوشمند، مخزن آب، شوتینگ زباله، آسانسور، آنتن مرکزی، ماهواره مرکزی، دوربین مدار بسته، پنجره دو جداره، آیفون تصویری، برق اضطراری، انباری و ۱۴۶ واحد پارکینگ ، سیستم سرمایشی و گرمایشی، سالن اجتماعات و... نام برد.

 

 

 اطلاعات بیشتر در رابطه با برج کادوس 

 

 

نوشته سمانه هراتیان ( مدیریت املاک دیار )

09129492477

 

 تیم ما با ۱۲ سال سابقه در امر پیش خرید و پیش فروش و بررسی و اعتبار سنجی پروژهای در حال احداث، متشکل از بهترین و مجرب ترین مشاوران همراه شما در امر خرید و فروش هستیم
ما با بهره گیری از تجربه خود تنها مشاور و راهنما و همرا شما می باشیم . تا همراه شما بهترین گزینه را برای خانه دار شدن انتخاب کنیم

​ما با ارائه مقالاتی در زمینه املاک پیش فروش در منطقه 22 تهران سعی داریم به بهگزینی انتخاب های شما کمک کنیم تا بتوانید با

آگاهی بیشتر در این مسیر قدم بگذارید و چه در زمینه سرمایه گذاری و چه در حیطه سکونت بهترین انتخاب را داشته باشید 
​​​​​​​
می توانید مقالات ما را در این صفحه دنبال کنید

باتشکر از حسن انتخاب شما


با مقالات املاک دیار همراه باشید برای مشاهده مقالات بیشتر کلیک کنید

 مشاورین املاک دیار ، در راستای کمک به بهگزینی انتخاب های شما در خدمتتان هستند

سبد خرید