0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

پروژه های پذیره نویسی منطقه 22

اخبار ، مقالات مسکن

پروژهای پذیره نویسی
​​​​​​​

ابتدا ما به تعریف کامل و اجمالی نسبت به پروژهای پذیره نویسی املاک منطقه 22 می پردازیم.
پروژه پذیره نویسی(پیش فروش منطقه 22) به پروژه هایی که گفته می شود که در مرحله خرید زمین و شروع پروژه می باشد و شما عضو اولیه هستید و از شخصی دیگری خرید نمی کنید .
در ابتدا اقساطی که برای شمادر نظر گرفته می شود در بازه زمانی ۳ تا ۶ می باشد که در واقع مبلغ زمین تراکم است که .بعد از آن اقساط ساخت شما اعلام خواهد شد.
مبلغ زمین تراکم پروژه های پذیره نویسی در منطقه ۲۲ و چیتگر به موقعیت قرارگرفتن آن ها بستگی دارد و دارای مبالغ متفاوتی می باشد .
هر چه پروژها به دریاچه و به شرق منطقه ۲۲ نزدیک تر باشد دارای مبلغ زمین و تراکم بالاتری نیز می باشد.​​​​​​​

پروژهای پذیره نویسی در اطراف دریاچه

پروژه زاگرس و پروژه البرز

پروژه زاگرس توسط تعاونی ابنیه همت ساخته می شود و  به صورت سه دانگی خرید و فروش میشود که شامل 60 متر مسکونی و 15 متر تجاری است.
پروژه البرز توسط تعاونی ابنیه همت ساخته می شود و مسکونی تجاری و یک بلوک 12 طبقه است که دارای سهم 50 متر مسکونی 7 متر تجاری می باشد.

پروژه های پذیره نویسی در اردستانی و مروارید شهر

پروژه ستین ، پروژه نارنجستان ۴، پروژه نیکان ، پروژه ماهور ، پروژه رومنس ، پروژه سپکو ، پروژه پلازا ، پروژه اسپرلوس ، پروژه شمیم ایثار ، پروژه مروارید ۲ سپاه ، پروژه نیکان ، پروژه یاران


پروژه نارنجستان 4 در منطقه مروارید شهر قرار دارد و سازنده آن تعاونی ابنیه آکام است که دارای 2 برج 12 طبقه می باشد و در مرحله گودبرداری قرار دارد.

پروژه پلازا در منطقه مروارید شهر قرار دارد و سازنده آن شرکت انبوه سازان عمارت مدرن ایرانیان است که در 4 برج 9 طبقه ساخته می شود و هم اکنون در مرحله زمین قرار دارد.

پروژه سپکو در منطقه مروارید شهر قرار دارند و سازنده آن شرکت تعاونی مروارید شهر فاخر است این پروژه 5 بلوک 16 طبقه است که در مرحله زمین قرار دارد.

پروژه اسپرلوس در منطقه مروارید شهر قرار دارند و سازنده آن تعاونی برما گستر همت است این پروژه دارای 18 بلوک با 12 طبقه است و هم اکنون در مرحله زمین است.

پروژه رومنس سازنده تعاونی توسعه همت و در مروارید شهر در حال ساخت است این پروژه دارای 8 بلوک 2  طبقه می باشد و در مرحله زمین قرار دارد.​​​​​​​

پروژه ستین آرین سازه سازنده شرکت آرین سازه و در مروارید شهر قرار دارد دارای 12 بلوک 12 طبقه می باشد که در هر طبقه 8 واحد قرار دارد و هم اکنون در مرحله زمین قرار دارد.


تفاوت پروژه های پذیره نویسی و پروژه های دارای حق امتیاز

۱_شما عضو اولیه می باشید
۲_نقدینگی کمتری برای شروع نیاز دارید
۳.دیگر مبلغ حق امتیازی پرداخت نمی کنید
۴.از لحاظ سرمایه گذاری رشد بهتری دارد

مدیریت املاک دیار و مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان
رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

پروژه های پذیره نویسی

سئوالات و نظرات خود را با ما از طریق پر کردن فرم در میان بگذارید (کلیک کنید)

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک

سبد خرید