0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

اخبار،مقالات مسکن

​شهرک گرین لند (پهنه f چیتگر )

​با دیار22 آسوده خاطر خرید کنید.

تیم مشاورین املاک دیار برای ارائه اطلاعات در خصوص پروژه های منطقه ۲۲ از پذیره نویسی تا تحویل در خدمت شما عزیزان می باشد و شما می توانید برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری حتی با کمترین نقدینگی ممکن و ورود به پروژه های پذیره نویسی با ما در ارتباط باشید​​​​​​​.

ما بنا به خریدو فروش و نوسانات بازار به صورت تقریبی قیمت های معامله شده در هر ماه را در سایت دیار ۲۲ بارگذاری میکنیم و به صورت کامل  میتوانید اطلاعات خود را دریافت کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

​توضیحات کلی شهرک گرین لند  پهنه f چیتگر

شهرک گرین لند یا پهنه f چیتگر  یکی از پهنه ها و بلوک های پیش فروش چیتگر میباشد. اگر از  سمت دریاچه چیتگر به سمت غرب حرکت کنیم به شهرک چیتگر می رسیم .
که به چند بخش یا پهنه تقسیم شده است که تماما به ارتش تعلق دارد. 
پهنه ها شامل پهنه a_ b _ c _ d میباشد که تمام پهنه ها در دست ساخت قرار گرفته است. 

پهنه a که شامل بلوک های ارکیده و پامچال می باشد حدودا ۸ سال از تحویل واحدها می‌گذرد، و بلوکی به نام b6 خلبانان نیز در این پهنه واقع شده و تحویل موقت گردیده است. 

بخش دیگر  پهنه b نام دارد که شامل ۴بلوک به نام G می باشد که تحویل اعضا شده است و بلوک های n1 تا n6 و سه بلوک D را داریم در مرحله اسکلت قرار دارند.

پهنه دیگر پهنه C ارتش نام دارد که شامل:
بلوک های چهارگانه نیروزمینی ارتش ( و برج نارنج ۸)
بلوک مرجان نیرودریایی ارتش
بلوک نیروهوایی ارتش
و بلوک پدافند هوایی ارتش می باشد.
که بلوک های از نزدیک به تحویل تا ۳سال تحویل میباشند.

​​​​​​​پهنه دیگر ارتش پهنه D نام دارد که نام دیگر آن پهنه طبیعت میباشد که علت آن نزدیکی به باغ ملی گیاه‌شناسی می باشد و شامل سهام های ۵۰متری و ۲۰ متری بوده اند که در اواخر سال ۱۴۰۱ انتخاب واحدشان شروع شده است و دارای ۲۲ بلوک می باشد.
نام بلوک ها آبشار، دریا، ساحل، کوهسار، چشمه سار، باران، آسمان، سایه نور میباشد.
و تمامی بلوک های در بخش پیش فروش چیتگر قرار دارند.
​​​​​​​به تازگی شهرک گرین لند نیز به اسم  پهنه f ارتش نیز در دست احداث قرار گرفته است که دارای بلوک های h1تا h5 میباشد که درحال حاضر h5 برای کسانی که دارای سهام توانمندسازی ارتش می باشند ایجاد شده است.

افراد می‌توانند با داشتن سهام ۵۰متری الویت دار می توانند در این پهنه اقدام به انتخاب واحد نمایند.

پس از اتمام واحدهایی که در پهنه B چیتگر وجود داشت و آخرین واحدها در برج های N1 نیز به اتمام رسید، شهرک گرین لند معرفی شد که دقیقا واقع در روبروی پهنه c ارتش قرار دارد.

#اطلاع_رسانی_مهم بتاجا

سلام و درود خدمت سهامداران عزیز، طبق وعده مسئولین محترم بتاجا و تشکر و سپاس از آنان که برای تامین حقوق کارکنان تلاش و کوشش می نمایند، از امرور انتخاب واحد در بلوک جدیدH5 واقع در شمال اتوبان حکیم ضلع غربی بلوار پژوهش شروع شده است.
۲۴ طبقه و در هر طبقه۱۸ واحد
عموما واحدها ۱۰۰ متری هستند
(۱۴تا ۱۰۰متری ، ۲ تا ۱۰۵ متری، ۲ تا ۱۲۵ متری)
سهام اضافی فقط تا ۵ متر به نظامی سهام اولیه و برای انتخاب ۱۰۵ متریها داده می‌شود. 
برای انتخاب ۱۲۵ متری مستلزم ارائه ۱۵۰ متر سهام می باشد.

مشخصات کلی پروژه

سازنده : عمران آبشار اسپادانا

موقعیت : بلوار پژوهش

تعداد طبقات: 24

تعداد واحد در طبقه : 18

 متراژ واحدها : 100_105_125

موقعیت شهرک گرینلند چیتگر

پروژه h5 در بلوار پژوهش دقیقا روبروی درب ورودی پهنه سی قرار دارد. که در شمال اتوبان حکیم واقع شده است.
در ادامه، تصویر این پهنه نیز بارگذاری میشود تا شما بتوانید بهتر موقعیت پهنه F را درک کنید و با توجه به جای نمایی بلوک ها، می‌توانند چشم انداز کوه و باغ گیاه‌شناسی را داشته باشد.


بررسی دسترسی پروژه 

با توجه به موقعیت مکانی این پهنه دسترسی های فراوان به مراکز خرید و مجتمع های تجاری تفریحی و  هم چنین دسترسی به شاهراه های اصلی شهر تهران(اتوبان خرازی، اتوبان حکیم ، اتوبان تهران کرج).

امکانات شهرک گرین لند(پهنه اف چیتگر)

در برج های چیتگر تمامی، امکانات رفاهی و محوطه سازی مدرنی را در نظر می‌گیرند مانند مابقی بلوک های ساخته شده و تمام نکات رو در برج های جدید با متد روز و مدرن به اجرا در می آورند.

ولی در حال حاضر برنامه دقیقی از امکانات رفاهی که قرار است به اجرا دربیاورند به اطلاع نرسانده اند. اما با توجه به رزومه سازنده امکاناتی چون:

پارکینگ و انباری اختصاصی
پارکینگ مهمان
لابی و لابی من ۲۴ساعته 
آسانسور نفر بر و باربر
سالن اجتماعات و......
جزئی از برنامه اجرایی برای این پهنه می باشد.

قیمت خرید و فروش شهرک گرینلند ( پهنه f)


قیمت جدید پروژه شهرک گرین لند برج های زمرد برای سال 1403 از سوی سازنده اعلام شد.


بر این اساس قیمت جدید برای پیش پرداخت برج های زمرد در پهنه F شهرک چیتگر از متری 18 میلیون تومان به متری 25 میلیون تومان افزایش یافت. 

پروژه شهرک گرین لند در قالب 12 برج 30 طبقه با متراژ مبنای 100 متر در پهنه F شهرک چیتگر در حال شروع می باشد.

اگر بخواهیم پهنه f را در مقایسه با پهنه های دیگر ارتش


قرار دهیم چند نکته را باید در نظر گرفت.
 موقعیت مکانی پهنه ها یکی از مواردی است که نظر بسیاری از خریداران را به پروژه های ارتش جلب می‌کند موقعیت مکانی خوب پروژه هاست.
پروژه های ارتش هرکدام نسبت به قرارگیری در هرقسمت از چیتگر خواهان خود را دارد.
که در ادامه مطلب عکس قرار گیری پهنه ها بارگذاری میشود تا بهتر موقعیت مکانی آن را درک کنید.

اگر بخواهیم مورد دیگری رو مقایسه کنیم، میزان خرید و فروش پروژه های ارتش است که اکثرا بازار داغی دارد.
پروژه های ارتش با توجه با قطعی بودن قیمت و مشخص بودن طبقه و جهت واحد، بسیاری از افراد را برای خرید ترغیب کند.
و با توجه به میزان پیشرفت و موقعیت پروژه ها خواهان بسیاری دارد.
پروژه های ارتش به دلیل اینکه مربوط به ارگان ها می باشد بسیاری از افراد به چشم پشتوانه ارتش خریداری میکنند. و زمین پروژه ها شسته رفته می باشد و مربوط به ارتش است و نیاز به پرداخت هزینه زمین ندارید و فقط هزینه واحد را پرداخت میکنید و هیچ قسطی تا پایان پروژه نخواهید داشت.

بررسی متراژ واحدهای پهنه f  پروژه گرین لند تهران


برج های این پهنه دارای 24 طبقه می باشند که در هر طبقه 18 واحد واقع شده است. 
یعنی در هر برج 436 واحد و در این پهنه 2160 واحد مسکونی قرار است احداث شود. 
متراژ واحد های این شهرک 100، 105 و 125 متر است.

شرایط پیش فروش در پهنه F چیتگر گرین لند


شرایط پیش خرید در این برج ها به شرح زیر است: 
 شما باید بر اساس متراژ واحد اعلام شده که در این پهنه تعیین شده است، باید سهام توانمندسازی ارتش را دارا باشید. 
و بعد از خریداری سهام های توانمند سازی هنگام انتخاب واحد از 3 تیپ متراژ موجود در این برج ها انتخاب واحد کنید که از 100 متر الی 125متر است. 
باید به همین میزان سهام توانمندسازی ارتش که برای کارکنان ارتش است به شرکت عمران آبشار اسپادانا واگذار شود و در ازای آن این شرکت واحدی به مالک سهام واگذار نماید.
در چند سال اخیر برای انتخاب واحد در سایر پهنه ها افراد می‌توانستن مازاد سهام را از شرکت به قیمت روز خریداری کنند. 
به عنوان مثال فردی که سهام ۵۰ متری داشت می‌توانست به فرد دیگر شریک شود که سهام ۵۰متری یا ۲۰ متری دارد و ما بقی متراژ مازاد را از شرکت تهیه نمایند تا بتوانند در انتخاب واحد شرکت کنند . 
 اما در حال حاضر در این پهنه شرایط بدین صورت است فروش مازاد تنها به افراد نظامی انجام می شود و مابقی افراد باید از بیرون اقدام به خرید سهم نمایند.

​​​​​​​

آیا پهنه f هم جریمه دیرکرد تحویل دارد؟


 ابتدا برای پاسخ به این سوال باید این مورد را متذکر شد که پروژه های پهنه ارتش قراردادی برای پرداخت جریمه دیرکرد تحویل دارند، که سازنده موظف است که بعد از گذشت زمان تحویل پروژه، مبلغی بابت تاخیر آن واحد به اعضای پروژه پرداخت کند.

نحوه انتخاب واحد در پهنه F ارتش چیتگر

هر زمان که انتخاب واحد شروع شود برای افرادی که دارای سهام توانمندسازی ارتش هستند پیامک ارسال می شود که توضیحات لازم برای انتخاب واحد ذکر شده است و اعضا می‌توانند اقدام به انتخاب واحد کنند و به اصلاح سهام آن فرد دارای الویت می‌شود. و فرد می‌تواند بصورت شراکتی با فرد دیگری انتخاب واحد کند یا اینکه آن شخص سهام های خود را کامل کند تا بتواند انتخاب واحد نمایند.
و نکته قابل توجه این است که شما باید هزینه ضریب طبقات را نیز پرداخت نمایید و هزینه ای بابت پارکینگ و انباری بصورت علی الحساب را پرداخت کنید.
به عنوان مثال برای پرداخت ضریب طبقات: شما برای داشتن یک واحد ۱۲۵ متری باید معادل سهام ۱۵۰ متری واگذار کنید که مابقی آن بابت ضریب طبقه کسر می‌شود.نحوه محاسبه ضریب طبقات در انتخاب واحد پهنه f  به این صورت بوده است که از طبقه 2 به بعد 80 میلیون تومان و سپس هر طبقه 20 میلیون تومان باید پرداخت شود یعنی اگر قصد انتخاب واحد در طبقه 10 را دارید 280 میلیون تومان باید بپردازید.

مرحله ساخت پهنه اف شهرک گرین لند

بلوک h5 اولین بلوک از پهنهf  است که قرار است شروع به گودبرداری و ساخت کند و هنوز برای مابقی بلوک ها اطلاعیه ای صادر نشده است.

سازنده شهرک گرین لند


پهنه f یا شهرک گرین لند متعلق به ارتش می باشد و سازنده آن همانند دیگر بلوک های ارتش شرکت آبشار اسپادانا می باشد.


رزومه سازنده

شهرک چیتگر دارای بیش از 40 بلوک مسکونی در حدود 20000 واحد مسکونی و تجاری می باشد. این مجتمع های مسکونی در پهنه های A و B و C در حال ساخت هستند که برخی از آنان از قبیل مجتمع های مسکونی پامچال ، ارکیده و G ها  ساخته و به اتمام رسیده و تحویل مالکین شده است و برخی دیگر در حال ساخت هستند  و همچنین پهنه D و F در دست احداث می باشند.

سبد خرید