0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

برج های سری D

اخبار ، مقالات مسکن

توضیحات اولیه بلوک های سری d

 
سال ۹۸ _۹۹ بود که انتخاب واحد الویت های آخر سهام های ۶۳ و ۳۳ متر آغاز شد و اعضا بسته به الویت برای انتخاب واحد به تعاونی رجوع می کردند.تمام بلوک های d1 , d2, d3 برای انتخاب واحد باز شده بود و حال این برج ها انتخاب واحد کرده اند و طبقه واحد و جهت آنها مشخص است


شرایط پیش فروش بلوک های سری d شهرک چیتگر

واحد ها در ابتدا به صورت سهام بوده اند و پس از انتخاب واحد تبدیل به متراژ شدند که طبقه، واحد و جهت به صورت کامل مشخص شده و خریدوفروش به صورت قطعی و بدون پرداخت هیچ قسطی انجام می گیرد. جهت مشاهده پروژه های پیش فروش منطقه ۲۲ کلیک کنید.

 سازنده بلوک های d1 d2 d3 شهرک چیتگر

شاید این برجها ۲۵ امین برج  هایی می باشد که بتاجا در منطقه ۲۲ تحویل داده است.
بنیاد تعاون ارتش با 
 تحویل پهنه a  به اعضای خود ثابت کرد که میشود با این ارگان در ساخت و ساز اعتماد کرد. ۲۱ برج پهنه a با محوطه سازی کامل در سال ۹۶ تا ۹۷ تحویل کامل داده شده است و واحدهای این پهنه نقل خرید و فروش دفاتر املاک می باشد البته از نظر موقعیت و نمای برج ها، پهنه b شهرک چیتگر پهنه بهتری نسبت به پهنه a می باشد.

ویو و چشم انداز باز به اتوبان همت و شهربازی هزارویکشهر
مجاورت به بزرگترین مرکز تجاری و تفریحی خاورمیانه، ایرانمال
نما و معماری خاص بلوک ها که به صورت پروانه ای شکل ساخته می شود
چهار باغ تجاری که مانند باملندی در جنوب پروژه قد کشیده
و ویو و چشم انداز به باغ ملی گیاهشناسی
از جاذبه هایی  پهنه b است.

با بررسی این ساخت و سازهای کلان، توسط بنیاد تعاون ارتش به نتیجه می رسیم که برج های سری d را با به کارگیری تجربه خیلی بیشتر و قبلی خود به نتیجه می رساند.
پیمانکار و سازنده برج های d1 d2 d3 شرکت عمران آبشار اسپادانا می باشد.
​​​​​​​
بررسی و رزومه شرکت عمران آبشار اسپادانا سازنده برج های سری d شهرک چیتگر

شرکت عمران آبشار اسپادانا، از شرکت‌های زیر مجموعه‌ی بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران برندی قابل احترام و اطمینان و با سابقه ای درخشان در حوزه فنی و مهندسی، طراحی و ساخت مجتمع‌های بزرگ مسکونی در سطح کشور می باشد که در حال حاضر مجری برخی پروژه‌های بنیاد تعاون آجا است.
عمران آبشار اسپادانا به عنوان یکی از بازوهای قدرتمند بنیاد تعاون آجا همواره تلاش دارد در راستای اهداف و ارزش‌های والای ارتش جمهوری اسلامی ایران فعالیت نماید و بر این اساس و با توجه به تأکیدات فرماندهی محترم ارتش در خصوص اسکان و حل مشکل مسکن پرسنل خدوم و فداکار ارتش، می‌خواهد با بهره گیری از تجارب و سرمایه‌های فعالیت‌های جهادی، برگی زرین بر افتخارات ارتش همیشه سرافراز این مرز و بوم را رقم بزند.
عمران آبشار اسپادانا در سال ۱۳۷۹ به وسعت و اهمیت شرایط خاص مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری اصفهان) به ثبت رسید و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. در آن سال به جهت گستردگی فعالیت‌های پروژه مذکور مقرر گردید شرکتی جهت مدیریت کلان اجرای پروژه‌های یاد شده، که جزو عظیم‌ترین پروژه‌های عمرانی کشور محسوب می گردید، به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شود.
به همین جهت و در راستای برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ساخت و ساز مجموعه‌های مسکونی تحت فازهای مختلف در اصفهان و برای شرکت آغاز گردید. به نحوی که هم اکنون فعالیت‌های اجرایی شرکت در قالب پروژه های متعدد و با برنامه‌ریزی مدون به سرعت در حال اجرا می باشد.

بررسی لوکیش و موقعیت برج های d1 d2 d3

برج های سری d در بلوار پژوهش مابین اتوبان حکیم و اتوبان همت قرار گرفته است .این پروژه در غرب مرکز تجاری و تفریحی ایرانمال، شمال باغ ملی گیاه شناسی و جنوب شهربازی هزار و یک شهر قرار دارد.

موقعیت برجهای سری d نسبت به دریاچه چیتگر

پهنه b  در شمال غرب دریاچه واقع شده است. دریاچه چیتگر یکی از مراجع های مشخص کننده موقعیت پروژهها در منطقه 22 می باشد چون اکثر افراد منطقه ۲۲ را از روی دریاچه چیتگر می شناسند.
پروژه سری d پهنه b با دریاچه چیتگر با اتومبیل ۳ دقیقه فاصله دارد.


موقعیت برجهای d1 d2 d3 نسبت به ایرانمال
​​​​​​​

برجهای سری d دقیقا غرب ایرانمال می باشد و فاصله چندانی با ایرانمال ندارد از برجهای سری d می توان به صورت کامل ویو و چشم انداز ابدی به ایرانمال داشت.

بلوک های d1 d2 d3 و اتوبان های همجوار

پهنه b شهرک چیتگر دقیقا مابین اتوبان همت و اتوبان حکیم قرار گرفته است و از همجوارترین پروژه ها به اتوبان همت و اتوبان حکیم می باشد.
شمال آن اتوبان همت (اتوبان شهید خرازی) و جنوب آن اتوبان حکیم (اتوبان شهید همدانی) است و این برجها فاصله چندانی به اتوبان های آزادگان و اتوبان شهید فهمیده هم ندارند.

نقشه واحد برج های d1 d2 d3


برجهای مسکونی d دارای 9 نوع تیپ و نقشه می باشد. 

تیپ ۱     ۱۵۰ متری
تیپ ۲    ۱۷۲ متری
تیپ ۳    ۱۵۹ متری
تیپ ۴    ۱۲۵ متری
تیپ ۵    ۱۸۴ متری
تیپ ۶     ۱۲۵ متری
تیپ ۷     ۱۶۸ متری
تیپ ۸    ۱۷۸ متری
تیپ ۹     ۱۲۵ متری

 بررسی نقشه تیپ 1 برج های d1 d2 d3

بررسی تیپ ۱ واحد ۱۵۰ متری که دارای شماره واحد ۱ و ۱۰ می باشد و یک واحد آن در جهت شمالی می باشد و ویو و چشم انداز محوطه را دارد و واحد دیگر جنوبی می باشد که ویو و چشم انداز باغ ملی گیاه شناسی را دارد.

 بررسی نقشه تیپ 1 برج های d1 d2 d3

بررسی تیپ ۱ واحد ۱۵۰ متری که دارای شماره واحد ۱ و ۱۰ می باشد و یک واحد آن در جهت شمالی می باشد و ویو و چشم انداز محوطه را دارد و واحد دیگر جنوبی می باشد که ویو و چشم انداز باغ ملی گیاه شناسی را دارد.

بررسی نقشه تیپ ۳ واحد ۱۵۹ متری در برجهای d1 d2 d3

واحدهای شماره ۳ و ۱۲ که واحد شماره ۳ جهت شمال شرقی و دونبش است و ویو به محوطه را دارد و واحد شماره ۱۲ جهت جنوب غربی می باشد و ویو و چشم انداز باغ ملی گیاه شناسی را دارد.
واحد مورد نظر سه خواب می باشد .

مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان

رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

سری d

سئوالات و نظرات خود را با ما از طریق پر کردن فرم در میان بگذارید (کلیک کنید)

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک

سبد خرید