0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

ایزوگام بام

 مهم ترین نکته در اجرای ایزوگام این است که باید جنس آن خوب باشد و دارای علامت استاندارد بوده و کیفیت عالی داشته باشد هرچند عمل نصب آن به خوبی انجام شود اما جنس ایزوگام کیفیت خوبی نداشته باشد حتما دچار خرابی می شود.
اگر سطح پشت بام مناسب نباشد برای به دست آوردن سطحی یکنواخت می توان از قیر یا پرایمر استفاده کرد، بنابراین بهترین مکان برای نصب ایزوگام  سطخ آغشته به قیر است.
سطوحی که قبلا قیر داشته یا آسفالت شده اند بهترین مکان برای چسبیدن ایزوگام هستند چون قیر داخل ایزوگام با قیر موجود در سطح زیرین یکی می شود.
توجه داشته باشید که جنس سطح زیرین ایزوگام بسیار در مقاومت و دوام آن دخیل است بنابراین ایزوگام روی سطوح فلزی،چوبی و یا سرامیکی نمی چسبد و در طولانی مدت کنده شده و باعث خرابی می شود.
همچنین برای اجرای ایزوگام باید دقت کرد که سطح زیرین عاری از هرگونه گرد و غبار و کثیفی باشد تا نتیجه ی دلخواه بدست آید پس باید تمامی اشیاء موجود در بام نظیر کولر ها و ... را از بام خارج کرد تا عمل ایزوگام بدون هیچ نقصی و به صورت کاملا یکدست انجام شود.
بهتر است ایزوگام در هوای خشک و نسبتا گرم انجام شود به این دلیل که در روزهای سرد و دمای پایین هوا ایزوگام به شکل دریت انجام نمی شود و خوب نمی چسبد.
ایزوگام به نگهداری مناسب نیاز دارد پس باید مراقب بود که سطح آن دچار سوراخ و روزنه ای نشود زیرا باعث کاهش عمر ایزوگام می شود.


وسایل مورد نیاز برای اجرای ایزوگام بام:


-کپسول گاز مایع
-مشعل ایزوگام کار
-کمچه و ماله بندکشی جهت عایق کاری
-تیغ موکت بری فلزی
-فندک جرقه ای
-کپسول آتش نشانی پودری
-طناب و قرقره انتقال ایزوگام

 

نوشته فرزاد حسینی ( مدیریت املاک دیار )

09129643798

 تیم ما با ۱۲ سال سابقه در امر پیش خرید و پیش فروش و بررسی و اعتبار سنجی پروژهای در حال احداث، متشکل از بهترین و مجرب ترین مشاوران همراه شما در امر خرید و فروش هستیم
ما با بهره گیری از تجربه خود تنها مشاور و راهنما و همرا شما می باشیم . تا همراه شما بهترین گزینه را برای خانه دار شدن انتخاب کنیم

​ما با ارائه مقالاتی در زمینه املاک پیش فروش در منطقه 22 تهران سعی داریم به بهگزینی انتخاب های شما کمک کنیم تا بتوانید با

آگاهی بیشتر در این مسیر قدم بگذارید و چه در زمینه سرمایه گذاری و چه در حیطه سکونت بهترین انتخاب را داشته باشید 
​​​​​​​
می توانید مقالات ما را در این صفحه دنبال کنید

باتشکر از حسن انتخاب شما


با مقالات املاک دیار همراه باشید برای مشاهده مقالات بیشتر کلیک کنید

 مشاورین املاک دیار ، در راستای کمک به بهگزینی انتخاب های شما در خدمتتان هستند

سبد خرید