0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

امکانات برج رومنس منطقه 22

لابی بسیار مجلل
آسانسورهای نفر بر و بالابر
راه پله اضطراری
پارکینگ و انباری
پارکینگ اختصاصی مهمان
فضای سبز
پیست دوچرخه سواری
سینما و سالن اجتماعات
فضای ورزشی باز
روف گاردن
سیستم ایمنی و مدار بسته و برق BMS

استخر ، سونا و جکوزی
مهد کودک و پارک بازی کودکان
سالن ورزشی
سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن


توضیحات اولیه پروژه رومنس


پروژه رومنس با پلاک ثبتی 1383/2/4 توسط تعاونی توسعه مسکن همت در حال ساخت است که یکی دیگر از برج های اطراف دریاچه چیتگر می باشد. این پروژه در زمینی به مساحت 36000 متر ساخته می شود و دارای تراکم مسکونی 60000 متر مربع است از پروژهای چیتگر می باشد. 

تعداد طبقات و متراژهای پروژه رومنس


پروژه رومنس دارای 8 بلوک می باشد و هر بلوک دارای 12 طبقه است.
این پروژه دارای سه تیپ واحد 100 ، 130 و 150 متری می باشد.


موقعیت پروژه رومنس چیتگر


پروژه رومنس در منطقه مروارید شهر قرار دارد که جزو برج های منطقه 22 و پروژه های مروارید شهر می باشد و دسترسی آسانی به اتوبان های حکیم، همت و تهران کرج دارد و این منطقه به علت قرارگیری در دامنه کوه دارای چرخش هوا و در نتیجه آب و هواب بسیار مطلوب و دور از آلودگی است که همین دلیل کافی برای انتخاب این برج بین املاک منطقه 22 چیتگر می‌باشد. نزدیکی این منطقه به مراکز تفریحی و تجاری مثل شهربازی هزار و یک شهر و ایرانمال ، باغ ملی گیاهشناسی و... از مزیت های دیگر این پروژه است.
چنانچه از آلودگی تهذان فراری هستید و به دنبال موقعیتی برای فرار از مشغله های کلان شهر می باشید مروارید شهر بهترین گزینه پیش روی شما است.
حال چنانچه خواهان پروژه ای با نقدینگی کم هستیم و مثل یک دوست پروژه را تا اتمام کار دنبال می کنیم پروژه رومنس با اعتبار  و رزومه بالا میتواند بهترین گزینه انتخابی شما باشد.

با پروژه رومنس می توانید هم از نظر سرمایه گذاری و هم مصرفی تیک تائید و سبز را داشته باشید.

با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

شرکت ابنیه همت 
​​​​​​

اخبار ، مقالات مسکن

اقساط، شرایط پرداخت و پیش فروش پروژه رومنس


شرایط پرداخت پروژه رومنس وابسته به متراژ به شرح زیر است:

تیپ 100 متری: واریزی اولیه 210 میلیون تومان، یک ماه پس از ثبت نام 90 میلیون تومان، دو ماه بعد از ثبت نام 80 میلیون تومان، سه ماه بعد از ثبت نام 55 میلیون تومان

تیپ 130 متری: واریزی اولیه 260 میلیون تومان، یک ماه پس از ثبت نام 130 میلیون تومان، دو ماه بعد از ثبت نام 100 میلیون تومان، سه ماه بعد از ثبت نام 75 میلیون و پانصد هزار تومان

تیپ 150 متری: واریزی اولیه 300 میلیون تومان، یک ماه پس از ثبت نام 150 میلیون تومان، دو ماه بعد از ثبت نام 120 میلیون تومان، سه ماه بعد از ثبت نام 82 میلیون و پانصد هزار تومان

​بررسی رزومه و اعتبار پروژه رومنس

پروژه رومنس ، پروژه ای می باشد که سازنده و اعضای هیئت مدیره آن با کوله باری از تجربه برای ساخت آن دست به کار شده اند.
در مورد تعاونی توسعه همت میتوان به این موضوع اشاره کرد با وجود اینکه این تعاونی تازه تاسیس می باشد اما مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره با سابقه درخشان دارند که دستاوردهایی چون مدیریت در تعاونی همت سپاه و ساخت پروژه هایی چون پاسارگاد 1 و 2 را در رزومه خود دارند.
در فاز دوم مروارید شهر پروژه های زیادی در مرحله پذیره نویسی داریم که دو سوم آنها اعتبار و رزومه خاصی ندارند پس در پیش خرید پروژه ها دقت داشته باشید و بدون شک چنانچه پروژه ای را در مرحله پذیره نویسی خریداری میکنید این دقت باید دو چندان باشد.

تعداد طبقات پروژه رومنس

پروژه رومنس در زمینی به مساحت 36 هزار متر در حال ساخت است که در این زمین 8 بلوک، شامل 17 طبقه به همراه 1 طبقه لابی مجلل و 4 طبقه منفی و پارکینگ در هر بلوک قرار دارد.

تعداد واحدهای پروژه رومنس مروارید شهر


پروژه رومنس در هر طبقه دارای 6 واحد است در نتیجه 12 طبقه 6 واحدی دارای 72 واحد در هر بلوک است.
و با توجه به 8 بلوکی که داریم کل پروژه 576 واحد دارد.

مسائل حقوقی و نوع قرارداد پروژه رومنس

پروژه رومنس چون در مرحله پذیره نویس قرار دارد در زمان ثبت نام کارتکس صادر می شود سپس یک هفته بعد برای هر عضو پیش سند یا دفترچه صادر می شود. چون خریداران عضو اولیه پروژه هستند نوستن مبایعه نامه داخل دفتر املاک لزومتی ندارد و شما می توانید مستقیم داخل تعاونی نقل و انتقال را انجام دهید.
زمانی که شما به عنوان عضو اولیه تصمیم به انتقال پروژه به شخص ثانی را بگیرید پروژه به حالت امتیازی در می آید .
امتیاز سود و ریسک مبلغی است که شما جهت سرمایه گذاری پرداخت کرده اید و ارتباطی به  واریزی اولیه ندارد.
​​​​​​​

کاربری پروژه رومنس


این پروژه دارای کابری مسکونی می باشد.


قرارداد زمین و تراکم پروژه رومنس

تعاونی مبلغ زمین، تراکم و جواز پروژه رومنس را متری 4 میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان بسته است و اقساط زمین و تراکم تا 3 ماه بعد از ثبت نام ادامه دارد.

بررسی پروژه رومنس از نظر موقعیت


پروژه رومنس در منطقه ای به دور از شلوغی و ازدحام اطراف دریاچه قرار دارد. این پروژه در منطقه ای قرار دارد که شما می توانید با پول اندک آینده خوبی را خریداری کنید.
مروارید شهر در منطقه ای قرار دارد که سال ها بعد آوازه آن را به وضوح خواهید شنید.
مروارید شهر ابتدای شهر تهران است و هر ساخت و ساز و ایجاد بنایی در آن و بوجود آمدن شریان زندگی می تواند بر اندوخته شما بیافزاید. این منطقه همیشه بو و حس تازگی بهار را برای شما تداعی می کند و هوای تاز برای تهران از کنار کوه های مروارید شهر منشا می گیرد و پروژه رومنس هم در همین منطقه خوش آب و هوا قرار دارد. مروارید شهر منطقه ای خوش آب و هوا مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت.   


پذیره نویسی در منطقه 22 و فاز دوم مروارید شهر
​​​​​​​​​​​​​​

پروژه نارنجستان 4 ، پروژه پلازا، پروژه اسپرلوس ، پروژه ستین آرین سازه ، پروژه نیکان ، پروژه شمیم ایثار، پروژه لشگر 27 ، پروژه ناجا، پروژه پارک مسکونی سران ، پروژه ماهور
برای دریافت اطلاعات از پروژه های پذیره نویسی و شفاف سازی کامل آنها با گروه املاک دیار با 10 سال سابقه تماس بگیرید.( انتهای صفحه
)

مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان

رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

رومنس

سئوالات و نظرات خود را با ما از طریق پر کردن فرم در میان بگذارید (کلیک کنید)

پرسش‌های متداول

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک

سبد خرید