0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

پروژه شمشاد

اخبار،مقالات مسکن

با دیار22 آسوده خاطر خرید کنید.

تیم مشاورین املاک دیار برای ارائه اطلاعات در خصوص پروژهای منطقه ۲۲ از پذیره نویسی تا تحویل در خدمت شما عزیزان می باشد و شما می توانید . برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری حتی با کمترین نقدینگی ممکن و ورود به پروژه های پذیره نویسی با ما در ارتباط باشید​​​​​​​.
ما بنا به خریدو فروشو نوسانات بازار به صورت تقریبی قیمت های معامله شده در هر ماه رو در سایت دیار ۲۲ بارگذاری میکنیم و به صورت کامل میتوانید اطلاعات خود را دریافت کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 

توضیحات پروژه شمشاد


پروژه شمشاد از دیگر پروژه های  پیش فروش چیتگر  می باشد که در شمال دریاچه واقع شده است و دارای چشم انداز فوق العاده ای میباشد که واحدهای جنوبی ویو شهر را دارند و واحدهای شمالی دارای چشم انداز کوه میباشد. 
پروژه شمشاد با نام پروژه سایت پارک نیز در منطقه شناخته شده است و در ادامه این مقاله به بررسی این پروژه میپردازیم .
 پروژه شمشاد که متعلق به سازمان جنگل ها و مراتع کشور میباشد و سازنده ی آن سابیر بین الملل میباشد.
این پروژه در در ۷ بلوک ۱۶ طبقه که ۱۱ طبقه مسکونی ۴ طبقه پارکینگ و انباری و ۱ طبقه لابی در شمال اتوبان همت در شهرک شهید باقری واقع شده که در متراژ های ۶۵ تا۲۰۰ متر قابل عرضه میباشد.

هر ۱۰۰ سهم در این پروژه معادل حدود ۱۱ متر بوده که نقدینگی حدود 440 الی 460 میلیون تومان را شامل میشود.(30 مهر1402)
​​​​​​​

یعنی اگر شخصی بخواهد یک واحد ۶۵ متری تهیه باید ۶۰۰ سهم از پروژه را تهیه کند.
امتیازی که این پروژه دارد و شرایط خرید را برای افراد مختلف ایده‌آل میکند قیمت قطعی آن بوده به این معنی هیچ قسطی از خریداران بابت ساخت پروژه دریافت نخواهد شد.
از نظر پیشرفت یک بلوک در حال گودبرداری، یک بلوک اتمام گودبرداری، 2 بلوک فونداسیون و ستون های منفی 4، 3 بلوک دیگر هم سقف طبقه چهارم و سوم منفی انجام شده و کار با سرعت زیادی در حال پیگیری می باشد.
تاریخ تحویل این پروژه سال ۱۴۰۵ میباشد.

سبد خرید