0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

توضیحات تکمیلی طرح توانمند سازی ارتش


پهنه e در پروژه ارتش از پروژه های منطقه22 جنب ایرانمال قرار دارد و برای خرید ۲۰ متر از سهام پروژه پهنه ای ۷۰ میلیون تومان وام تعلق می گیرد که بر عهده فروشنده می باشد و از فیش حقوقی وی کم‌ می شود و فروشنده علاوه بر وام باید بین ۲۳ تا ۳۰ میلیون تومان طبق فیش بانکی حتما واریز کرده باشد  که در مجموع مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان می باشد.  ۳۰م فیش واریزی+۷۰م وام = ۱۰۰میلیون  و با یک محاسبه کوچک ۱۰۰میلیون تومان÷۲۰متر=متری ۵ میلیون تومان تمام شده برای نفر اول محاسبه می شود. سهام ۲۰ متری وام  ۱۰۵ ملیون تومان ندارد و برای سرمایه گذاری عالی می باشد و به دلیل آنکه برای داشتن امتیاز بالا نیازمند به حداقل ۵۰ متر خرید سهام است ۳۰ متر باقیمانده ( از قرار ۱۰۵ میلیون تومان وام بانکی و ۴۵ میلیون تومان واریزی طی فیش بانکی می باشد که در مجموع ۱۵۰ میلیون می شود)  هر متر ۵ میلیون تومان محاسبه می شود.
در مجموع برای خرید ۵۰ متر از پروژه فوق ۱۷۵ میلیون تومان وام تعلق می گیرد. که ۷۰م آن را فروشنده پرداخت می کند و از فیش حقوقی آن کم میشود و ۱۰۵ میلیون  دیگر بر عهده خریدار می باشد . همچنین برای خرید سهام ۵۰ متری دوتا فیش واریزی باید بررسی شود که یک فیش ۲۳ تا۳۰میلیون تومانی برای ۲۰متر و یک فیش ۴۵میلیون تومانی برای ۳۰متر محاسبه می شود.
پهنه E یا طرح توانمندسازی ارتش همانند پهنه A چیتگر و پهنه B چیتگر زیر نظر بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت است؛ پهنه A مناسب برای افرادی است که به دنبال متراژهای کوچک هستند و همچنین موقعیت مکانی خوب  در میان املاک چیتگر برای‌شان شرط است؛ پهنه B دارای متراژهای متنوع است و برای هر سلیقه و هر بودجه‌ای کاملا مناسب است و پهنه E نیز گل سر سبد منطقه از نظر موقعیت مکانی و دسترسی به اتوبان‌های مهم شهر است.
پهنه E، از نظر دسترسی و موقعیت مکانی شباهت زیادی به پهنه C شهرک چیتگر ، که نام دیگر آن پهنه نارنجستان است، دارد؛ البته پهنه E دسترسی بهتری دارد و چون نزدیکترین نقطه به مجتمع ایران‌مال است، برتری خاصی نسبت به سایر پهنه‌ها دارد.

با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

اخبار ، مقالات مسکن

پهنه E شهرک چیتگر
(طرح توانمند سازی ارتش)

توضیحات اولیه پهنه e (طرح توانمند سازی ارتش)


اینجا منطقه 22 است و آوازه شهرک چیتگر به گوشتان خورده است. شهرکی مدرن با 5 پهنه که از غرب دریاچه چیتگر تا منطقه اردستانی امتداد می یابد.
شهرکی که پهنه a , b , e آن را بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت دارد و پهنه c آن مربوط به ارگان های ارتش یعنی نیروی هوای ، نیروی زمینی ، پدافند هوایی و برج نیروی دریایی ارتش می باشد.
حال بعد از داشتن یک پیش زمینه در مورد پهنه ها میتوانیم به بحث تخصصی پهنه e بپردازیم.
ارتش از سال 88-89 ثبت نام خود را به صورت سهامی آغاز کرد که بخشی از نقدینگی به صورت واریزی پرداخت شد و بخش دیگر به صورت وام طرح حکمت بود که از حقوق اعضا کسر می شد.
در زمان انتخاب واحد ، اعضای پهنه b سهام های 63 متری و 33 متری خود را به تعاونی بتاجا برده و انتخاب واحد نمودند و مازاد متراژ، ضریب طبقات و همچنین مبلغ پارکینگ و انباری را جداگانه پرداخت نمودند و دو دفترچه جدا برای سهام های 33 متری و 63 متری در نظر گرفته شد.
همین منوال در پهنه e انجام پذیرفت که در سال 98 طبق اعلام بتاجا اعضا سهام ها را به صورت 20 متری و 30 متری ثبت کردند.

سنوات خدمت سهام های پهنه e
 
سهام های پهنه e چیتگر بر حسب سال خدمت دارای قیمت متفاوتی می باشد و ثبت نام هم اعضا از 17 سال تا 30 سال سنوات دارند و برحسب سنوات خدمت و ثبت نامی سال 98 و 99 اولویت انتخاب واحد و قیمت متفاوت می شود.
 

وام طرح حکمت سهام های ۵۰ متری و سهام های ۲۰ متری پهنه e شهرک چیتگر

​​​​​​​
سهام های ۲۰متری پهنه e شهرک چیتگر دارای ۷۰میلیون وام طرح حکمت می باشد که اقساط آن از حقوق نفر اول ارتشی کاسته می شود . و سهام های ۳۰ متری این وام را ندارد .

شرایط پرداخت سهام پهنه e طرح توانمند سازی ارتش


مورد معامله به صورت ۲۰ متر و ۵۰ متر انجام می گیرد.
که هر ۵۰ متر شامل یک سهم ۲۰ متر و یک سهم ۳۰ متر می باشد .
پس در نتیجه 
۲۰متر سهام+۳۰متر سهام =۵۰ متر سهام
اگر شما میخواهید سهام ۲۰ متر خریداری کنید به این نکته باید دقت کنید .قراردادی که اعضا با شخص ارتشی بسته است متری ۵ میلیون می باشد پس در نتیجه 
۵میلیون ×۲۰متر سهام =۱۰۰میلیون تومان
که از این ۱۰۰میلیون تومان پرداختی شخص ارتشی به بتاجا می بایست ۳۰ میلیون تومان فیش واریزی باشد و ۷۰ میلیون باقی مانده وام طرح حکمت می باشد که از فیش حقوق نفر اول ارتشی کم می شود .
حال به بررسی ۳۰ متر می پردازیم
۳۰متر سهام ×متری ۵ میلیون =۱۵۰ میلیون تومان
که پرداختی شخص ارتشی به بتاجا می بایست ۴۵ میلیون فیش واریزی باشد و همچنین ۱۰۵ میلیون وام که فروشنده باید اقساط آن را پرداخت کند .

نکته 
❌اگر سهام ۵۰ متری به شخص ثانی انتقال یابد می بایست ۱۰۵ میلیون وام با بتاجا تسویه شود ❌

در زمان معامله سهام ۵۰متری چه فیش هایی باید چک شود؟
​​​​​​​
پس در نتیجه در زمان معامله سهام ۵۰ متری ۲ فیش واریزی ۳۰ میلیون تومان سهام ۲۰متری ،و فیش واریزی ۴۵ میلیون تومانی سهام ۳۰ متری
​​​​​​​

موقعیت پهنه e شهرک چیتگر طرح توامندسازی ارتش
​​​​​​​
پهنه e در انتهای بلوار طبیعت و همچنین در جنوب ایرانمال واقع شده است و انتخاب هوشمندانه ای در بین پروژه های پیش فروش منطقه 22 است.
​​​​​​​
ویو و چشم انداز پهنه e شهرک چیتگر

این پروژه نزدیکترین پهنه به ایرانمال و دریاچه چیتگر است .
و میتوان گفت قابل رشد ترین پهنه شهرک چیتگر می باشد .
شرق آن دریاچه چیتگر ،شمال آن مجتمع تجاری تفریحی ایرانمال و جنوب آن پارک جنگلی چیتگر می باشد .


دسترسی پهنه e شهرک چیتگر سهام ۵۰ متر و سهام ۲۰ متر بتاجا

این پهنه به قول معروف در گل املاک منطقه ۲۲ واقع شده است .
دسترسی به اتوبان حکیم یا همدانی ،دسترسی به اتوبان همت و خرازی ،دسترسی به آزادگان شمال و جنوب ،و همچنین دستررسی به اتوبان تهران کرج (شهید فهمیده)


اقساط پهنه e شهرک چیتگر طرح تواتمند سازی ارتش


این پروژه اقساطی برای نفر ثانی ندارد و تنها در زمان انتخاب واحد مبلغی بابت ضریب طبقه و مرغوبیت واحد گرفته می شود و همچنین مبلغی هم بابت پارکینگ در زمان تحویل گرفته می شود.

روش نقل و انتقال طرح توانمند سازی ارتش
​​​​​​​

به صورت وکالتی نقل و انتقال می شود و همچنین انتقال رسمی در تعاونی بتاجا به شرط تسویه وام ۱۰۵ میلیون تومانی انجام می شود.

پذیره نویسی در منطقه 22 و فاز دوم مروارید شهر

پروژه نارنجستان 4 ، پروژه پلازا، پروژه اسپرلوس ، پروژه رومنس، پروژه نیکان ، پروژه شمیم ایثار، پروژه لشگر 27 ، پروژه ناجا، پروژه پارک مسکونی سران ، پروژه ماهور ، پروژه فوتبال ایران، پروژه ستین آرین سازه، پروژه سپکو
برای دریافت اطلاعات از پروژه های پذیره نویسی و شفاف سازی کامل آنها با گروه املاک دیار با 10 سال سابقه تماس بگیرید.( انتهای صفحه
)

مدیریت املاک دیار و مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان

رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

​​​ پهنه E 

سئوالات و نظرات خود را با ما از طریق پر کردن فرم در میان بگذارید (کلیک کنید)

پرسش‌های متداول

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک

سبد خرید