0912 949 24 77  - 021 44 74 81 36
​​​​​​​021 44751513

پروژه های مروارید شهر 

موقعیت هواشناسی مروارید شهر

​​​​​​​
سال‌هاست که در زمستان‌ها آلودگی و در تابستان‌ها غبار، مهمان ناخوانده هوای تهران است و زندگی در این شهر را علی‌رغم تمام جاذبه‌هایش، برای ساکنان، سخت کرده است. دیدن هرساله لایه‌های آلودگی بر فراز آسمان شهر، یکی از غم‌انگیزترین صحنه‌هایی است که تهران‌نشین‌ها با آن روبه‌رو هستند و گویا هیچ گریزی از آن وجود ندارد. مگر اینکه یا از تهران مهاجرت کنیم و به شهرستان برویم، یا اینکه دنبال کم‌ریسک‌ترین محل‌ها از لحاظ تراکم میزان آلاینده‌ها باشیم. شهرک مروارید به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و نزدیکی به کوه‌پایه‌های غربی تهران، موقعیت خوبی برای سکونت به‌دور از آلاینده‌ها دارد. آب وهوای این شهرک در طول سال مطبوع است چرا که در اقلیم آب‌وهوایی تهران، بیشتر بادها باد غربی است و از همین ناحیه وارد می‌شود و آلودگی‌ها را از این محدوده بیرون می‌کند. به همین سبب در بیشتر روزهای سال آب‌وهوایی دلچسب دارد که از آلودگی‌هایی که به وقت زمستان گریبان‌گیر تهران است دور می‌ماند. هم‌چنین نزدیکی به کوه‌های غربی تهران، موقعیت آب‌وهوایی این شهرک را از سایر مناطق مطبوع‌تر و پاک‌تر می‌کند که آن را به محلی مناسب برای زندگی تبدیل خواهد کرد.

محدوده جغرافیایی مروارید شهر چیتگر


موقعیت جغرافیایی یک محله، در اینکه چقدر محل مناسبی برای زندگی کردن است، خیلی مؤثر است. اینکه محل سکونت از نظر دسترسی به سایر محله‌ها چه موقعیتی دارد، یا در نزدیکی مکان تجاری مناسب قرار دارد یا نه و در کل محل قرار گرفتن محله کجاست، تأثیر بسزایی روی آینده محله و املاک و خانه‌های واقع در آن خواهد داشت. شهرک مروارید شهر از نظر جغرافیایی در غربی‌ترین قسمت تهران واقع شده که در اصل مرز بین شهر تهران و کرج؛ مرکز استان البرز است. مروارید شهر در ناحیه ۷ منطقه ۲۲ قرار گرفته که در حقیقت آخرین ناحیه از تهران است به همین دلیل از موقعیت آب‌وهوایی مطبوعی برخوردار است و از آلودگی‌های زمستانه و غبارهای تابستانه به‌دور و در امان است. این شهرک از نظر موقعیت مکانی در ۷ کیلومتری غرب دریاچه چیتگر واقع شده است. هم‌چنین مروارید شهر در مجاورت شهرک شهید خرازی، الهیه غرب، آتی شهر، شهرک دانشگاه شریف و همراه شهر واقع شده است. این شهرک بین بزرگراه‌های شهید خرازی، تهران-کرج، حکیم و بزرگراه شهید اردستانی قرار دارد که دسترسی ساکنین را به جاهای مختلف اعم از شهر تهران و کرج امکان‌پذیر و سهل کرده است.

مروارید شهر، مروایدی در صدف تهران

اگر می‌خواهید بدانید غربی‌ترین ناحیه شهر تهران کجاست، باید از مرواریدشهر یاد کنیم، شهرکی با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالا که هم‌اکنون در حال ساخت است و بسیاری از واحدهای آن پیش‌فروش شده و بسیاری دیگر هم در دست پیش‌فروش است؛ شهرکی خوش‌آتیه که عده‌ای به حق آن را مروارید غرب تهران صدا می‌زنند. پروژه‌های مرواریدشهر، همه توسط تعاونی‌های مسکن سازمان‌های معتبر در حال ساخت هستند و تا سه چهارسال آینده، آماده تحویل خواهند بود تا شهرکی را راه‌اندازی کنند که علاوه بر دسترسی آسان به مرکز تهران و کرج، از آب‌وهوایی مطبوع و پاک برخوردار است.

با دیار 22 آسوده خاطر ملک بخرید

راه‌های دسترسی به مروارید شهر

یکی از ملاک‌هایی که برای شهرک‌های اطراف شهر لازم و ضروری است، راه‌های دسترسی به مراکز مهم شهر است. هر چه شهرک‌ها راه‌های مناسب‌تری برای رسیدن به مرکز شهر داشته باشند، ارزش بالاتری پیدا خواهند کرد و برای زندگی مناسب‌تر خواهند بود. مروارید شهر هم با توجه به اینکه غربی‌ترین ناحیه تهران است از این قاعده مستثنی نیست و ساکنان این شهرک به امکانات حمل‌ونقل مناسب و از آن مهم‌تر راه مناسب نیاز دارند تا بتوانند در آینده زندگی دل‌نشینی داشته باشند. مروارید شهر در نزدیکی بزرگراه‌های شهید خرازی، تهران-کرج، حکیم و بزرگراه شهید اردستانی قرار دارد که از طریق خروجی‌های محلی به این بزرگراه‌ها دسترسی دارد و رسیدن به مراکز مهم شهر تهران را آسان می‌کند. هم‌چنین ایستگاه مترو نیز فاصله زیادی با این شهرک ندارد و ساکنین می‌توانند به راحتی خود را به مترو برسانند و به نقاط مختلف تهران و حتی به شهر کرج سفر کنند.

اخبار ، مقالات مسکن

بافت شهری مروارید شهر

​​​​​​​
مروارید شهر طرح تفصیلی دارد که شهرداری منطقه ۲۲ آن را ارائه کرده و طبق آن رعایت اصول شهرسازی و حفظ فضای سبز از واجبات است و ساخت‌وسازها باید بر اساس اصول شهرسازی مدرن انجام شود. هم‌چنین اصول بلندمرتبه‌سازی و برج‌نشینی در طراحی برج‌های این شهرک مدنظر قرار گرفته است. به این ترتیب تمام امکانات اعم از مراکز آموزشی، ورزشی و فرهنگی برای ساکنین مروارید شهر پیش‌بینی شده و به راحتی برای آن‌ها قابل دسترس خواهد بود. زیرساخت‌های شهرک مروارید شهر اصولی و مهندسی‌شده هستند به همین دلیل ساکنان آن به‌راحتی به مترو و بزرگراه‌ها و مکان‌های تجاری و حتی تفریحی دسترسی مناسبی خواهند داشت. این شهرک در آینده‌ای نه‌چندان دور از بهترین و بزرگترین شهرک‌های غرب تهران خواهد بود. در حال حاضر این شهرک تنها نقطه‌ای از غرب تهران است که جواز برج‌سازی و بلندمرتبه‌سازی دارد و انبوه سازان و تعاونی‌های مسکن مربوط به نهادها و شرکت‌های مختلف، مشغول عملیات عمرانی و ساخت‌وساز برج‌های مسکونی برای اعضای خود هستند. زمین‌های شهرک مرواریدشهر از سلامت و اصالت لازم و کافی برخوردار بوده و توسط شهرداری این منطقه به‌طور کامل پلاک‌بندی شده‌اند.

مروارید شهر مکانی برای سرمایه‌گذاری

تجربه چندین و چند ساله پایتخت‌نشینی برای خیلی از افراد این موضوع را ثابت کرده که با سرمایه‌گذاری به موقع در محل‌های مناسب، می‌توان آینده‌ای خوب برای سرمایه خود رقم زد؛ چه بسیار مناطقی که در بدو ساخت، به نظر محله خاصی نمی‌آمدند اما با گذشت سال‌ها و برقراری امکانات و خدمات رفاهی در آن محدوده، تبدیل به بهترین نقطه شهر شدند؛ شهرک غرب نمونه بارزی از این محدوده‌هاست. در مورد مروارید شهر و پروژه‌های مروارید شهر هم همین قانون صادق است. اگر چه این شهرک امروز هم قابلیت سکونت دارد، اما هنوز از امکانات شهری تمام و کمال برخوردار نیست. با این وجود، از آنجایی که این شهرک از زیرساخت‌های شهری و مهندسی‌شده برخوردار است، تمامی امکانات رفاهی اعم از ورزشگاه، فروشگاه، مدرسه، درمانگاه، فضای سبز کافی، پاساژهای محلی و هرآنچه که افراد برای رفاه و آرامش خود به آن احتیاج دارند، در این شهرک پیش‌بینی شده است. بنابراین به محض اینکه بهره‌برداری از برج‌ها به حدی برسد که جمعیت قابل توجهی در آن‌ها ساکن شوند، تمام این امکانات یک به یک راه‌اندازی خواهند شد و مروارید شهر را به شهرکی با موقعیت ویژه در غرب تهران تبدیل خواهد کرد. چرا که علاوه بر تجمع تمام امکانات در نزدیکی محل سکونت، موقعیت جغرافیایی این شهرک، آب‌وهوایی مطبوع برای آن به ارمغان می‌آورد که در منحصربه‌فرد کردن موقعیت آینده‌ی این شهرک نقش مهمی دارد. بنابراین اگر به دنبال یک سرمایه‌گذاری مطمئن هستید، خرید یکی از واحدهای این شهرک، می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد؛ چرا که بدون شک این شهرک رو به رشد و توسعه است و با توجه به مهندسی‌ساز بودن ساختمان‌ها و فضای شهری، برای زندگی بسیار محل مناسب و دل‌نشینی خواهد بود.

پروژه‌های ساختمانی مروارید شهر چیتگر

​​​​​​​
در ساخت‌وساز دو مسأله بسیار اهمیت دارد، یکی میزان توجه سازنده بنا به اصول مهندسی ساختمان و فراهم کردن ایمنی لازم برای ساختمان‌ها و دیگری قابل اطمینان بودن اجرا کننده پروژه در تحویل آن. شهرک مروارید از جمله شهرک‌هایی است که واحدهای آن پیش‌فروش شده‌اند و هنگام پیش‌فروش، امتیاز خرید آن‌ها به دست خریدار داده می‌شود. مسأله ساخت و ساز به موقع، هم‌چنین قابلیت خرید و فروش حساب‌شده امتیاز ملک از جمله ویژگی‌هایی است که برای پروژه‌های برزگ ساخت‌وساز اهمیت زیادی دارد. مروارید شهر، از جمله شهرک‌هایی است که پروژه‌های ساخت‌وساز آن را شرکت‌های مختلف به عهده دارند؛ از جمله شرکت‌های تعاونی شهرداری، وزارت‌خانه‌ها، سازمان آتش‌نشانی، دانشگاه‌ها و… که همه از تعاونی‌های معتبری هستند که سرمایه‌های مالکان را جمع‌آوری کرده‌اند و مشغول ساخت‌وساز هستند. این شهرک چند سالی است که در دست ساخت است و به جز تعداد معدودی از واحدهایی که تحویل داده شده‌اند، واحدهای دیگر آن در سال آینده و تا سال ۱۴۰۲ تحویل صاحبان آن‌ها داده خواهند شد. ممکن است که مروارید شهر امروز و در حال حاضر قابل سکونت به نظر نیاید اما با توجه به امکانات شهری مناسب و همه‌جانبه‌ای که برای این شهرک پیش‌بینی شده است، خرید واحد در آن نوعی آینده‌نگری است و سرمایه‌گذاری مطمئنی خواهد بود. برج‌های مروارید شهر ۶۰ پروژه متفاوت هستند که هر کدام با شیوه و سبک اروپایی و مهندسی‌ساز، توسط تعاونی‌های مختلف در دست ساخت هستند. از جمله پروژه‌های این شهرک عبارتند از: پروژه سیمان تهران، پروژه خادمین شهرداری، پروژه آتش نشانی مرواریدشهرمربوط به کارکنان سازمان آتش نشانی، پروژه ونوس مربوط به کارکنان شهرداری منطقه ۲۲، پروژه خانه سینما، پروژه مرواریدشهر مربوط به کارکنان سازمان برنامه و بودجه، پروژه مروارید بقیه ا… مربوط به معاونت بهداری سپاه و پزشکان بیمارستان بقیه اله، پروژه مروارید بهارستان مربوط به کارکنان مجلس شورای اسلامیو پروژه کارکنان بهشت زهرا که هر کدام در تاریخ خاصی آمده تحویل خواهند بود. نکته مهم در مورد پروژه‌های مروارید شهر این است که تمام این پروژه‌ها در دست تعاونی‌های خوش‌نام و معتبر هستند که هر کدام تجربه ساخت و ساز برج‌های محدوده دریاچه خلیج فارس را دارند و احتمال اینکه بخواهند در کار خود کوتاهی و اشتباه داشته باشند، بسیار اندک و حتی در حد صفر درصد است.

هزار و یک شهر در نزدیکی مروارید شهر

یکی از دغدغه‌هایی که برای ساکنان شهرک‌ها وجود دارد این است که لازم است برای تفریح و گردش هر چند ساده و کوتاه‌مدت هم امکانات کافی برای آن‌ها وجود ندارد. اما شهرک مروارید شهر به دلیل زیرساخت‌های مهندسی شده، به شکل حساب‌شده و معقولی از این امکانات بهره‌مند است؛ از جمله ورزشگاه، پاساژ و… که در دست ساخت است. اما دو امکان تفریحی که در حال حاضر در فاصله نه‌چندان دور از این شهرک واقع هستند، یکی دریاچه چیتگر یا خلیج‌فارس است و دیگری مجتمع بزرگ ایران‌مال است که علاوه بر مرکز خرید، سینما و کتابخانه هم دارد. ایران‌مال یک مرکز جامع برای انواع خدمات رفاهی و تفریحی به حساب می‌آید و از برگزاری همایش‌های مهم، تماشای فیلم و خواندن کتاب و انجام تحقیقات مهم گرفته تا انجام خریدهای روزمره، می‌توان روی این مرکز حساب کرد و نزدیکی مروارید شهر به این مرکز، از نقاط قوت مهم این شهرک است.
هم‌چنین یک پروژه بزرگ در دست ساخت هم با هدف برقراری امکانات تفریحی در منطقه ۲۲ و در نزدیکی مرواریدشهر وجود دارد که در آینده‌ای نه‌چندان دور از مهم‌ترین ویژگی‌های این شهرک به شمار خواهد آمد؛ شهربازی هزار و یک شهر که در قسمت شمالی اتوبان خرازی قرار دارد. این پروژه که هنوز مورد بهره‌برداری قرار نگرفته ویژگی‌های منحصر به فرد و در سطح جهانی دارد و آینده‌ای عجیب و درخشان را برای این منطقه رقم خواهد زد. این شهربازی ۱۳۹ هکتار وسعت دارد وبا ساختاری بسیار خلاقانه، ایده‌های نو و بکری برای بازی و سرگرمی گردشگران به ارمغان خواهد آورد. در سال ۱۳۹۰کلنگ افتتاح شهربازی هزار و یک شهر تهران زده شد و عملیات ساخت و ساز آن آغاز شد. شهربازی هزار و یک شهر از ۱۰ زیر پروژه و مجموعه تشکیل شده است: اولین تم پارک ایران، بزرگترین مجتمع تجاری ایران، خیابان سرگرمی، برج‌های اداری، هتل آپارتمان‌های ۳.۴ و ۵ ستاره، پارک آبی، مرکز مطالعات اسلامی و شهر هنر از جمله پروژه‌های این مجموعه است که در آینده‌ای نه‌چندان دور مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

بررسی پروژه های مروارید شهر


تمامی پروژه های موجود در مروارید شهر که تعداد زیادی از برج های پیش فروش چیتگر  را شامل میشوند، جواز سال 90 تا 96 را داشته اند 30 طبقه می باشند و از سال 97 به بعد 12 طبقه می باشند.

برج های مروارید شهر که جزو املاک منطقه۲۲ می باشند، در انتهای همت و آخرین قطعه از منطقه 22 واقع شده است که ما بین اتوبان حکیم و همت قرار گرفته است که در جنوب آن اراضی ورد آورد قرار دارد در شرق آن شهرک الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف و اردستانی قرار دارد.


بررسی پروژه های مروارید شهر از شرق به غرب


پروژه سفیر یا S2 از غرب به شرق مروارید شهر اولین قطعه است که مربوط به تعاونی مسکن سپاشهر می باشد و تمامی متراژهای پروژه سفیر 145 متری سه خوابه می باشد ، زمان تحویل آن هم 36 ماهه است و سال 1403 تحویل داده خواهد شد
پروژه مروارید 2 یا بقیه اله 2 یک پروژه 30 طبقه دارای متراژهای 125، 145، 155 متری می باشد و سازنده آن شرکت اریکه نامی پارسیان است پروژه بقیه اله 2 در مرحله 15 طبقه اسکلت بتنی قرار دارد.(3 اسفند ماه 99 )
پروژه برلیان یک پروژه خاص با نمای سازه چوب می باشد . سازنده پروژه برلیان شرکن مهر آفرین است . متراژهای این پروژه 95، 127، 131 متری می باشد پروژه برلیان مهر آفرین هم اکنون (3 اسفند ماه 99 ) در مرحله سه طبقه مثبت قرار دارد و زمان تحویل آن 36 ماه آینده است.
پروژه الماس بهداری را بهداری سپاه می سازد و هم اکنون در مرحله نازک کاری می باشد و اوایل سال 1400 تحویل داده خواهد شد.متراژهای پروژه الماس بهداری به صورت 2 واحد 137 متری جنوبی، 4 واحد 172 متری هم شمالی و هم جنوبی و 2 واحد 157 متری شمالی می باشد. 
پروژه سیمان تهران توسط سیمان تهران ساخته می شود و تحویل آن اواخر سال 1400 می باشد.
پروژه F7 , F8 یا پروژه الهیه فرشته در قالب دو برج 30 طبقه ساخته می شود و سازنده آن شرکت تعاونی عمران توسعه سپاشهر است و متراژ همه واحدهای آن 147 متری بوده و به صورت سه دانگ و شش دانگ وارد بازار شده است. 
پروژه بهارستان ساخته شده توسط مجلس می باشد و دارای متراژهای 100 متری ، 125 متری و 157 متری است که تحویل داده شده است.
پروژه ایرانسازه سازنده آن تامین اجتماعی می باشد که دارای 30 طبقه بوده و هر طبقه 8 واحد دارد و متراژ های آن از 126 تا 154 متر می باشد و تحویل آن آخر سال 1400 می باشد.
پروژه برنامه بودجه توسط برنامه بودجه ساخته شده دارای دو بلوک L1 , L2  و تحویل آن سال 1402 می باشد.
پروژه لشگر 27 مروارید شهر توسط تعاونی لشگر 27 ساخته می شود که برجی 30 طبقه بوده که تا کنون 18 طبقه اسکلت و دیوار چینی هم زمان در حال انجام است که متراژها همگی 145 متری 3 خوابه می باشد و تحویل آن سال 1402 می باشد.
پروژه خادمین دارای 3 بلوک است که F11 را اوایل سال 1400 تحویل داده خواهد شد و E10 را اواخر سال 1400 تحویل می دهند و دارای متراژهای 110 تا 157متری است و در مرحله نازک کاری می باشد.
پروژه مروارید خیام که سازنده آن آقای لالوی است متراژها 93، 97، 103، 108 می باشد جز دو پروژه قیمت قطعی مروارید شهر است، طبقه و واحد این پروژه مشخص است.
پروژه مروارید بقیه اله 1 که سازنده آن شرکت نامی اریکه پارسیان است و در مرحله تحویل موقت قرار دارد. متراژها 130، 150 ، 160 که 130متری ویو شمالی ، 150 متری ویو جنوبی، 160 متری ویو شمالی و جنوبی دارند. ​​​​​​​
پروژه تریتیوم 3 یک پروژه شخصی ساز است و سازنده آن شرکت نیکان سازه سدید می باشد این پروژه دارای متراژهای 122، 126، 133 متری است و زمان تحویل آن برج 7 سال 1400 می باشد.
پروژه ساحل 3 توسط شرکت ابنیه ساحل ساخته می شود و دارای متراژهای 120 متری می باشد این پروژه هم اکنون ( اسفند ماه 99 ) در مرحله اسکلت می باشد و تحویل آن 36 ماه دیگر است.
پروژه الدوز ( مهتاب 2 ) توسط شرکت تعاونی الدوز آذربایجان در حال ساخت است و دارای متراژهای 128، 134، 136، 172 متری است و تحویل 40 ماهه دارد.
پروژه سران که سازنده آن شرکت تعاونی همت کاشانه است در مروارید شهر قرار دارد و دارای متراژهای 120 متری می باشد.
پروژه صدف توسط تعاونی بهشت زهرا ساخته شده است و دارای متراژهای 135 تا 150 متری است که هماکنون تحویل داده شده است.
پروژه ستاره هم واقع در مروارید شهر و سازنده آن تعاونی شهرداری منطقه 22 است.
​​​​​​​پروژه ایرانسازه توسط شرکت تعاونی تامین اجتماعی ساخته می شود که دارای متراژهای 126، 154 و 156 متری است که به صورت موقت تحویل داده شده است.  
پروژه K2 کامرانیه توسط تعاونی سپاشهر ساخته می شود تا کنون دو طبقه مثبت آن دیوارچینی شده است و سفت کاری آن انجام شده و دارای متراژهای 80 تا 120 متری می باشد و تحویل آن سال 1403 است.
پروژه آناهیتا توسط تعاونی آتشنشانی ساخته شده است و تحویل داده شده متراژهای آن از 115 متر تا 150 متری می باشد.
پروژه ستین توسط شرکت آرین سازه ساخته می شود دارای 12 بلوک 12 طبقه می باشد و تحویل آن سال 1404 می باشد.
پروژه رومنس توسط تعاونی توسعه همت ساخته می شود و دارای 8 بلوک 17 طبقه است که 12 طبقه آن مسکونی است که دارای متراژهای 90، 130 و 150 می ابشد.
پروژه اسپرلوس توسط شرکت برماگستر همت ساخته می شود دارای 6 بلوک می باشد و تحویل آن 4 ساله است.
پروژه پلازا توسط شرکت عمارت مدرن ایرانیان در حال ساخت است دارای متراژهای 90، 100، 120 متری است و دارای 4 بلوک با تحویل 40 ماهه است.
پروژه سپکو توسط شرکت شرق فاخر در حال ساخت است و دارای 5 بلوک می باشد.
​​​​​پروژه پزشکان 1
پروژه خاتم 
پروژه نیکان
پروژه خانه سینما
پروژه نارنجستان۴
از دیگر پروژه های واقع شده در مروارید شهر هستند.
 

(چیتگر f پهنه) شهرک گرین لند
vip پیش فروش پروژه تریتیوم

مدیریت املاک دیار و مشاور تخصصی شما
سمانه هراتیان
رضایت ما در کمک به انتخاب صحیح شما عزیزان می باشد
​​​​​​​09129492477

سئوالات و نظرات خود را با ما از طریق پر کردن فرم در میان بگذارید (کلیک کنید)

پرسش‌های متداول

منظره عالی

مجموعه آبی

​دوبلکس

منظره عالی

منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر

برای پیش خرید ملک اینجا کلیک کنید.

توضیحات ملک

سبد خرید