#کد_جلوگیری_راست کلیک

0912 949 24 77  -  021 44 74 81 36

پيش فروش برج تریتیوم 1و2و3

برج های تجاری مسکونی تریتیوم

برج تریتیوم 1 از نظر موقعیت جغرافیایی و مکانی، یک بنای فوق العاده و کم نظیر در غرب تهران است . موقعیت مکانی عالی برج تریتیوم 1 علاوه بر اینکه ساکنان این برج را از هوای سالم در منطقه ای عاری از ترافیک و آلودگی صوتی برخوردار می کند ، دسترسی آسان و سریع کارکنان این برج را به شریان های مواصلاتی غرب پایتخت ، از جمله آزادراه تهران-کرج و بزرگراه خرازی میسر می سازد . علاوه بر این ساکنان تریتیوم 1 با طی مسافتی بسیار کوتاه به مراکز تجاری از جمله مجموعه عظیم و منحصر به فرد ایران مال و فضای تفریحی زیبا همچون دریاچه چیتگر ، مجموعه بام لند و پارک جنگلی چیتگر دسترسی خواهند داشت.

 

نمای ساختمان

نمای ساختمان اولین ویژگی بناست که در معرض دید و قضاوت ساکنان و مهمانان بنا قرار میگیرد و به همین دلیل طراحی نما از اهمیت زیادی برخوردار است . طراحی نمای برج تریتیوم1 به گونه تب انجام شده که استحکام و زیبایی را به بیننده منتقل میکند. رنگ سفید که رنگ صلح و صمیمیت است در نمای این برج رنگ غالب به شمار میرود و این  رنگ نمای روز برج تریتیوم1 را با پاکی هوای این منطقه همسو می کند . در طراحی معماری نمای برج نیز علاوه بر هارمونی ظزیف خطوط ، هماهنگی با بافت معماری و مرتفع سازی های انجام شده در این منطقه مدنظر قرار گرفته است . برای روکش نمای ساختمان از پالپینگ استفاده شده است که از چسب سرامیکی، پودر گرانیت، رزین های اکریلینک ساختمانی، پیگمنت های Anti UV و سایر افزودنی ها و آراینده ها تشکیل شده است.

 

تریتیوم1در یک نگاه

تعدادطبقات : 26 طبقه      ،       تعداد طبقات مسکونی : 21 طبقه

تعداد کل واحد های مسکونی : 168 واحد     ،     تعداد واحد ها در هر طبقه : 4 واحد

متراژ هر واحد مسکونی : 148 متر مربع     ،      تعداد اتاق خواب های هر واحد : 3 اتاق

زیر بنای کل پروژه : 42400 متر مربع      ،      زیر بنای فضای مشاعات : 17560متر مربع

زیر بنای فضای تجاری : 330 متر مربع       ،      متراژ کل لابی : 270 متر مربع

متراژ سالن اجتماعات : 135 متر مربع       ،      سالن چند منظوره : 300 متر مربع

مجهز به سیستم هوشمند مدیریت نور وصدا        ،        نمای ساختمان : پالپینگ

مجهز به استخر سونا و جکوزی و سالن ورزشی           ،             اسکلت ، بتنی

دارای 2 دستگاه آسانسور ( یک آسانسور مخصوص بار)   ،    سقف ها : وافل

حداقل تیغه مشترک بین واحد ها      ،       دارای تی شور خانه مشترک در فضای مشاع راهروها

دسترسی تمام واحدها به تراس      ،      هر واحد دارای 3 سرویس بهداشتی

سیستم سرمایش و گرمایش مستقل برای هر واحد   ،   درب ها و چارچوب های داخلی تمام چوب

پنجره های دو جداره      ،      کلید های برق تاچ     ،      مجهز به سیستم اعلام و اطفاء حریق

 

لابی ساختمان

در معماری لابی برج تریتیوم 1 و 2 فضای مجزا مبله شده دلباز به عنوان فضای انتظار رو به رو هستیم که توسط فضای اختصاص یافتهبه لابی من از هم جدا میشوند . طراحی لابی، مهمان نوازی ساکنان این برج را به نمایش میگذارد . معماری فضای استقرار لابی من برج تریتیوم 1 نیز به گونه ای انجام شده که حس ورود به ساختمانی دارای آرامش را منتقل می کند.

 

سرسرا 

بخشی از آن است که گذر از آن ساکنان و مهمانان را به آسانسور و راه پله مرتبط می کند تا آماده راهی شدن به طبقات و واحد های مسکونی شوند. این بخش از ساختمان در برج تریتیوم 1 به گونه ای طراحی شده که حس خوش آمد گویی را پیش از ورود به واحد در مخاطبان بر انگیزد و مصالح به کار رفته ذر کف، دیوارها و سقف و نور طبیعی در روز و نور پردازی در شب به این حس خوشایند دامن می زند.

 

تیپ طبقات

راهرو مشترک واحدهای مسکونی 

راهرو مشترک واحد های مسکونی تریتیوم1 دارای عرض کافی و نور مطلوب می باشد و رنگ بندی مصالح به کار رفته در این فضا نیز به ایجاد فضایی دلنواز کمک می کند . در راهروی مشاع فضایی نیز برای تی شور خانه بهداشتی اختصاص یافته است.

درب ورودی واحد مسکونی

درب ورودی مسکونی برج تریتیوم 1 علاوه بر زیبایی و استحکام عایق صوتی و حرارتی بوده و ضد سرقت است.

سالن پذیرایی نشیمن و ناهار خوری یکپارچه

یکپارچگی این فضا سبب شده که عرصه وسیعی پدید آید که متراژ بالای واحد مسکونی را به رخ می کشد .نور این فضا از پنجره بزرگ سالن پذیرایی به خوبی تامین میشود در معماری این بخش به نفوذ نور طبیعی به تمام فضا دقت شده و مصالح به کار رفته در کف به صورتی انتخاب شده که حس وسعت فضا را در بیننده تشدید می کند.

 

دسترسی به تراس از طریق اتاق خواب های والدین و کودک می باشد.

 

سرویس های بهداشتی

هر واحد مسکونی دارای 3 سرویس بهداشتی و 2 حمام  می باشد که در طراحی، ساخت و تجهیز آن ها به عایق بندی مناسب ، کیفیت و زیبایی مصالح و شیر آلات و دیگر ملزومات توجه اساسی شده است . همچنین در راهرو بین واحد ها فضایی مناسب تحت عنوان لاندری ( رخت شوی خانه بهداشتی) برای استقرار ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است.

 

راهرو

راهرو به عنوان فضای اتصال 3 اتاق خواب و سرویس بهداشتی و حمام خانواده از عرض و ارتفاع کافی برخوردار است . علاوه بر این برای استفاده بهتر از فضای راهرو، محل قرار گیری رخشوی خانه بهداشتی و مکان تابلوی برق واحد مسکونی نیز در راهرو تعبیه شده است.

 

امکانات تریتیوم1

1 _ سالن اجتماعات

2 _ پارکینگ : تعداد 214 واحد پارکینگ در طبقه منفی یک تا منفی چهار تعبیه شده است تهویه هوای پارکینگ توسط دستگاه های پر قدرت جت فن انجام می شود و فضای پارکینگ ها توسط دوربین مدار بسته تحت کنترل و نظارت لابی من است.

3 _ استخر و سالن ورزشی 

4 _ سیستم هوشمند : زیر پرده ای سالن پذیرایی ، نور مخفی سالن پذیرایی و سیستم صوتی را متناسب با حالت های مختلف مثل مهمانی پارتی و ... مدیریت می کند . ضمن اینکه رنگ بندی نور مخفی های تعبیه شده در سقف کاذب را میتوان متناسب با رنگ مبلمان یا تم مراسمی که در خانه برگزار می کنیم یا به صورت دلخواه تنظیم کرد.

پنل سیستم هوشمند، کلیدهای روشنایی ، آژیر امنیت ، سیستم اینترکام ، سیستم اعلام و اطفای حریق ، سیستم روشنایی هوشمند، سیستم سرمایش و گرمایش ، دوربین های مدار بسته، تایمر هوشمند راه دور ، بالا بر و پایین بر هوشمند پرده

5 _ روف گاردن : با فضا سازی مناسب توسط شیشه در فصول سرد سال نیز قابل استفاده است.

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​ما با ارائه مقالاتی در زمینه املاک پیش فروش در منطقه 22 تهران سعی داریم به بهگزینی انتخاب های شما کمک کنیم تا بتوانید با آگاهی بیشتر در این مسیر قدم بگذارید و چه در زمینه سرمایه گذاری و چه در حیطه سکونت بهترین انتخاب را داشته باشید 
​​​​​​​
می توانید مقالات ما را در این صفحه دنبال کنید

باتشکر از حسن انتخاب شما

سمانه هراتیان و فرزاد حسینی ( مدیریت املاک دیار )


با مقالات املاک دیار همراه باشید
برای مشاهده مقالات بیشتر کلیک کنید

 مشاورین املاک دیار ، در راستای کمک به بهگزینی انتخاب های شما در خدمتتان هستند